Зараз за мною Київ – Залужний, коли вперше побачив столицю з оглядового майданчика Андріївської церкви

Автор: Ольга Даниленко
12:12 07.11.2022

У соцмережах наробило галасу відео, коли Головнокомандувач ЗСУ, легендарний генерал Валерій Залужний з родиною вперше побачив столицю з оглядового майданчика Андріївської церкви.

Зараз за мною Київ – Залужний, коли вперше побачив столицю з оглядового майданчика Андріївської церкви
Світлодіодне освітлення

“Зараз за мною Київ, красата канєшна, нєімавєрная”, – поділився враженням Залужний.

Коли саме було знято відео – невідомо, але очевидно, що задовго до 24-го лютого, коли фашистські війська РФ спробували захопити Київ.

Судячи з відео, легендарний генерал насолоджується панорамою Подолу і задніпрянських пейзажів. Знімає він сам, ділиться першими враженнями та намагається “відловити” дружину, аби дізнатися її думку.

@nctorik17 #rge #fip #кримцеукраїна ♬ оригінальний звук – Историк

“Ето стоіло таво, штоби сюда падняца. Проста шикарная красатіща! Зараз за мною Київ, красата канешна, нєімавєрная. Наша мама гдє-та видвінулась впєрьод. Ми вот папитаємся єйо сєйчас атлавіть канешна же. І спрасіть у нєйо ощущенія. Канешна ета неперевершено. Я сдєсь реально впєрвиє. Ваапще. Сдєсь очень красіва”,- із захопленням розповів Залужний. 

Переважна більшість коментаторів – у захваті від відкритості та чарівності залізного генерала.

Деякі з гумором звертають увагу, що навіть у родині генерал дотримується військової термінології, коли говорить про дружину “Висунулась наперед”.

Коментарі, які набрали найбільшу кількість вподобайок під відео – вдячність генералу за оборону України та побажання Залужному сил та здоров‘я – українською, російською та суржиком:

  • “Ви наша надія та гордість. Дякуємо, пане Генерале!!!!!”
  • “легенда дякую шо ви в Украіни”
  • “гордість! до сліз, дякую до землі ВАМ”
  • “Наш Залізний генерал Залужний”
  • “Счастливой жизни здоровья спасибо что вы есть у нас. Слава ЗСУ”
  • “Пане Валерій бережи Вас Боже” 
  • “Ти наш красень і Герой! Храни тебе Боже!”
  • “Боже легенда!!!”
  • “дякую Вам!!!!”

Також деякі коментатори, стурбовані, що легендарний генерал у відео говорить російською мовою, але очевидно, що говорить він на відео суржиком.

У будь-якому разі, інші коментатори просять не хейтити генерала за мову і все-таки визнавати заслуги військового перед Батьківщиною.

До речі, ще до повномасштабної війни Залужний не цурався публічності та давав журналістам інтерв’ю – завжди говорив українською, на відміну багатьох представників влади в Україні.

Зараз Залужний веде свою сторінку у Facebook та час від часу коментує перебіг війни. Він обіцяє, що Україна обов’язково переможе.

Читайте також: Залужний про мобілізацію у РФ: скільки б не було ворогів, ми їх знищимо 

Нагадаємо, головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний потрапив до рейтингу найвидатніших українців усіх часів.

Як повідомляв “ВК”, Залужний вручив волонтерці унікальну для України нагороду за допомогу ЗСУ – в основі нагороди образ Святої Покрови, яка є покровителькою запорозького козацтва.

Великий Київ у Google News

підписатися