Заправка картриджів у Києві на вигідних умовах

Автор: Марія Супрун
09:00 11.08

Лазерні принтери, МФУ та копіри оснащені тонерними бункерами різних об’ємів, тому ресурс пристрою може сягати від 1000 до 45000 сторінок. Незважаючи на це, рано чи пізно тонер закінчується, але необов’язково купувати новий витратник. Варто лише скористатися послугою заправка картриджів у Києві від нашої компанії «Київ ІТ Сервіс».

Заправка картриджів у Києві на вигідних умовах

Вам потрібно заповнити відповідну форму на сайті https://kiev-itservice.com.ua або зателефонувати, за номерами вказаними у шапці сайту. Декілька кліків і за 10-15 хвилин з вами зв’яжеться наш співробітник, аби з’ясувати всі потрібні деталі.

Чому саме ми?

Зазвичай ми проводимо заправку картриджів у Києві (в будь-якому районі), а також в передмісті. У нас немає вихідних та святкових днів, а це означає, що ми завжди на зв’язку. До того ж послуга здійснюється одразу в день замовлення впродовж декількох годин від оформлення. При цьому сам процес заправлення займає від 10 до 20 хвилин. Також співпраця з нами має низку переваг:

  1. Доступні та прийнятні ціни (від 149 грн.).
  2. Послуга майстер на виїзд (вона безкоштовна, але за умови виконання певних робіт).
  3. Надання користувачеві відповідних гарантій.
  4. Можливість різних варіантів оплати: готівковий чи безготівковий способи, а також у кредит.
  5. Наявність бонусних програм та акцій для постійних клієнтів.

В нашому «арсеналі» завжди є всі витратні матеріали — максимально відповідні тонери усіх кольорів. За необхідності наші фахівці заміняють запасні частини, коли деталі зношуються або деформуються. Як наслідок, лазерний принтер чи МФУ починає працювати набагато краще. Наші кваліфіковані фахівці проводять не лише заправку картриджа тонером, а й очищення важливих деталей та основних вузлів пристрою. Завдяки цьому на роздрукованих сторінках відсутній «фон».

Заправка картриджів і не тільки

Окрім проведення заправки картриджів у Києві, наші майстри успішно відновлюють витратники, навіть при дуже великому проценті зносу. Додатково вони здійснюють професійну діагностику пристроїв, аби з’ясувати причину поломки. Кваліфікована підготовка та багаторічний досвід дозволяють нашим майстрам швидко знаходити грамотні рішення та ремонтувати техніку з використанням новітніх систем та інструментів.

Професійна заправка й правильний вибір тонера дають змогу вашій техніці працювати якомога довше. Правильне проведення процедури гарантує довгий строк служби пристрою. Тому до змушеного відновлення картридж зможе пережити чимало циклів. Ознайомитися з нашим прайс-листом та переліком послуг на сайті https://kiev-itservice.com.ua.

Переконайтеся, що співпраця з «Київ ІТ Сервіс» — це доступно та в рамках вашого бюджету!

Великий Київ у Google News

підписатися