“Запали свічку пам’яті”: ініціатори акції просять киян дотримуватися соціальної дистанції під час вшанувань

19:44 27.11.2020

За традицією, в четверту суботу листопада українці всього світу об’єднуються, вшановуючи вбитих голодом: відвідують поминальне богослужіння, покладають символічні горщики та снопи з зерном до пам’ятників. Цього разу громадян просять дотримуватись усіх соціальної дистанції та встановлених санітарних норм під час участі в масових церемоніальних процедурах.

“Запали свічку пам’яті”: ініціатори акції просять киян дотримуватися соціальної дистанції під час вшанувань

Про це повідомила медіа-координаторка проєкту “Зерна правди”.

Так, громадський комітет з вшанування пам’яті жертв Голодомору закликав громадян перенести проведення масових заходів у медійну сферу.

2020 рік для України та всього світу став часом особливих випробувань, пов’язаних з пандемією. Саме тому Громадський комітет із вшанування пам’яті жертв Голодомору-геноциду 1932—1933 років закликає всіх про перенесення акценту з проведення масових меморіальних заходів у медійну сферу та до усвідомленого вшанування пам’яті жертв трагедії у родинному колі, зокрема, до активної участі в акції “Запали свічку” – наголосили організатори проєкту.

А тих, хто все ж вирішить прийти з родинами до меморіалів та пам’ятних знаків, комітет просить дотримуватися соціальної дистанції, взаємної поваги та дисципліни з метою запобігання поширенню коронавірусу.

Цьогоріч хвилина мовчання за мільйонами жертв Голодомору та панахида проводитиметься 28 листопада о 15.20 на території Національного музею Голодомору-геноциду.

Нагадаємо, що до 87-мих роковин Голодомору Український інститут національної пам’яті розпочинає інформаційну кампанію “Збережи пам’ять. Збережи правду”. Інститут планує оприлюднити тематичні відеоролики та провести онлайн-лекції, які розкриватимуть різні аспекти трагедії геноциду українців. 

Читайте також: Затеруха з кори та хлібці з соломи: створено онлайн-ресторан страв часів Голодомору 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...