Занедбану поліклініку на Мінському масиві реконструюють під відділення екстреної медичної допомоги

Автор: Галина Ворона
16:23 20.07

На Мінському масиві реконструюють приміщення колишньої дитячої поліклініки на проспекті Маршала Рокоссовського, 2-А, яке довгий час перебувало в аварійному стані та було непридатне для експлуатації. Після ремонту тут відкриють сучасне відділення екстреної медичної допомоги.

Занедбану поліклініку на Мінському масиві реконструюють під відділення екстреної медичної допомоги

Як розповів депутат “Європейської Солідарності” у Київраді Владислав Турець, за кілька років пустування, будівля перетворилася на звалище для сміття і стала притулком для безхатченків.

Однак, незважаючи на численні перепони та проблеми з фінансуванням, ми протягом декількох років не полишали роботи над даним інфраструктурним об’єктом, щоб у майбутньому на Мінському масиві створити умови для якісного надання медичних послуг. Адже досвід останніх років показав наскільки важливо, щоб столична екстрена медична допомога ставала більш доступною, розвивалася та вдосконалювалася”, – зазначив депутат.

За його словами, незабаром місцеві мешканці отримають сучасний куточок, який поєднає в собі елементи спортивної та медичної інфраструктури.

Владислав Турець також нагадав, що поряд із будівлею колишньої дитячої поліклініки кілька років тому було облаштовано дитячий майданчик і створено найбільше на Мінському масиві футбольне поле зі штучним покриттям, трибунами та лавами запасних.

Читайте також: Відділення екстреної меддопомоги на Виноградарі стане суперсучасним і найбільшим в місті 

Нагадаємо, представники “Євросолідарності” у Київраді разом з активістами збирають підписи за створення скверу замість стихійного ринку на Троєщині.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...