“Євросолідарність” з активістами збирають підписи за створення скверу замість стихійного ринку на Троєщині

Автор: Галина Ворона
20:00 18.07

“Європейська солідарність” в Деснянському районі спільно з місцевими активістами району почали збирати підписи за створення скверу замість стихійного ринку на Троєщині.

“Євросолідарність” з активістами збирають підписи за створення скверу замість стихійного ринку на Троєщині

Мова йде про стихійний ринок на проспекті Маяковського, 60/10, який працює із порушенням всіх можливих санітарних норм.

Питання щодо розірвання договору з орендарем земельної ділянки, де розташований “ринок”, неодноразово порушували місцеві жителі”, – розповідає заступник голови фракції “Європейська Солідарність” в Київраді Олександр Погребиський.

За його словами, під час особистого прийому громадян спільно з активістами району було напрацьовано дорожню карту щодо створення скверу замість колишнього стихійного ринку.

Наразі ми спільно з активістами склали план дій і розпочинаємо збір підписів за створення скверу на цій ділянці. Поставити свої підписи на підтримку цієї ініціативи можна буде і в нашому офісі – на вул. Марини Цвєтаєвої, 13″, – повідомив Олександр Погребиський.

Депутат наголошує, що фракція “Європейська Солідарність” в Київраді повністю підтримує цю ініціативу й надаватиме необхідну консультаційну та організаційну допомогу активісткам для створення скверу.

Читайте також: Зберегти тризуб. Депутати “Євросолідарності” закликають об’єднатись заради герба

Нагадаємо, “Євросолідарність” також збирає підписи за проведення засідання Ради щодо ТСК по “вагнерівцях”.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...