Замовника вбивства Гандзюк не “відмажуть”. Справу і надалі розглядатимуть в Києві – чому це добре

15:59 04.08.2020

Справа про вбивство активістки Катерини Гандзюк і надалі розглядатиметься в Києві – таке рішення було прийняте сьогодні Верховним Судом. Активісти зазначають – розгляд хотіли перенести в Херсон, адже там замовника було б легше вільнити.

Замовника вбивства Гандзюк не “відмажуть”. Справу і надалі розглядатимуть в Києві – чому це добре

Про це повідомляє спільнота “Хто замовив Катю Гандзюк?”. 

Розгляд справи Владислава Мангера, підозрюваного у замовленні нападу на активістку Катерину Гандзюк, продовжиться Верховним Судом в Києві. 

Нагадаємо, Мангер та його захисники дуже хотіли, щоб вирок Мангеру у справі вбивства Катерини Гандзюк обирав Херсонський суд. Їм це було б дуже зручно, адже в Херсоні все схвачено і місцевий суд прийняв би те рішення, яке зручне замовнику вбивства Каті”, 

– пишуть активісти спільноти “Хто замовив Катю Гандзюк?” та підкреслюють, що сьогодні Верховний суд відхилив це клопотання. 

Але сьогодні Верховний суд відхилив це клопотання. Справа і надалі розглядатиметься в Києві. А найближчим часом Апеляційний суд визначить, в якому саме суді”,

– сказано в пості.

Нагадаємо, нещодавно під МВС пройшла акція “7 гріхів Авакова”. Активісти вимагали відставки міністра. Зокрема на акції були присутні плакати із запитанням “Хто замовив Катю Гандзюк?”.

Читайте також: Де в Києві жити добре: ревізія мікрорайону на Виноградарі – репортаж

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...