Залужний не може робити певні речі, оточення президента керує його процесами – генерал Кривонос

Автор: Ольга Даниленко
18:30 05.08

Головнокомандувач ЗСУ генерал Валерій Залужний дуже часто не може робити певні речі, адже у певних моментах оточення президента України керує його процесами. Про це говорить кадрова політика Офісу президента, особливо призначення нового керівництва ССО ЗСУ – ставлять керувати складними оркестрами військовими тих, хто навіть ноти не знає.

Залужний не може робити певні речі, оточення президента керує його процесами – генерал Кривонос

Таку думку висловив генерал ЗСУ, перший заступник командувача Спеціальних операцій 2016-2019 рр., заступник секретаря РНБО 2019-2020 рр. Сергій Кривонос. 

“Залужний дуже часто не може робити певні речі, бо він хоч і є Головнокомандувачем, але у певних моментах оточення президента України керує його процесами. Це ж видно зі сторони абсолютно. І те, що не може бути здійснена певна кадрова політика, не можуть прибрати людей, які не відповідають своїм обов‘язкам це також показник того. Ну це ж підхід партії “зелених” – нехай він неспроможний, але ж він наш, він відданий. О це найбільша проблема, бо через це страждають потім мами й дружини тих, кого проводжають на фронт, бо вони становляться вже вдовами або матерями загиблих воїнів”, – наголосив він в інтерв’ю “Радіо НВ”.

За словами Кривоноса саме політичні призначення не фахових людей, а “самовпевнених відданих ідіотів” на військові посади Офісом президента, спричинило багато провальних операцій під час та після повномасштабного вторгнення військових РФ в Україну.

“Якщо у людини немає досвіду, а його ставлять керувати процесами, це те саме, що вас поставити керувати великим симфонічним оркестром, але ви не знаєте як, однак, ви класний парень. В цьому проблема, у нас ставлять керувати складними оркестрами військовими тих, хто навіть ноти не знає. Але вони дуже класні хлопці. Вони ініціативні самовпевнені ідіоти й думають, що з усім справдяться. Вони перескочили величезну кількість дробин. І вже багато під час великої війни було багато провальних операцій через те, що керували та планували ними, пробачте, дилетанти”, – пояснив військовий.

Як приклад, генерал навів останні призначення керівництва Сил спеціальних операцій ЗСУ (наймолодша та найсучасніша складова ЗСУ, військова еліта держави, – ред.).

“На жаль і попередній керівник, як і чинний, що призначений не викликають у мене високої довіри. Бо ці люди абсолютно сторонні, вони не знають цієї системи, вони прийшли абсолютно “леві”, як кажуть. І те, що безпосередньо ССО використовувалось, як штурмова піхота у Сєвєродонецьку чи Лисичанську, а в кожного з цих бійців було вкладено мільйони гривень, а в деяких моментах і доларів, це мене просто пригнічувало”, – додав генерал.

Читайте також: ССО ЗСУ фактично керує Буданов та єдиний “з таким є*алом” його радник Гогілашвілі – Бутусов

Нагадаємо, Головнокомандувач ЗСУ Залужний  заявив, що український військовим вдалося відібрати у противника стратегічну ініціативу, завдати критичних втрат, змусити відмовитися від головної мети – захоплення Києва.

Як повідомляв “ВК”, в СБУ заявили про ліквідацію в Києві ботоферми. Серед останніх “операцій” ботів: поширення контенту про нібито конфлікт між керівництвом ОП і Головнокомандувачем ЗСУ, а також проведення кампанії з дискредитації першої леді.

Читайте такожБотоферми Зеленського: скільки грошей витратив ОП на їх утримання

Великий Київ у Google News

підписатися