Залізні люди. “Укрпошта” присвятила марку залізничникам

Автор: Галина Ворона
11:28 01.11.2023

“Укрпошта” представила марку до Дня залізничника. Блок “Героїчні професії. Залізні люди” присвятили усім працівникам “Укрзалізниці”, що продовжують роботу в умовах війни.

Залізні люди. “Укрпошта” присвятила марку залізничникам

Про це повідомляється на Facebook-сторінках обох компаній.

Погашення марок відбулося сьогодні на Центральному залізничному вокзалі, інших вокзалах України.

Поштовий блок містить дві марки: “Евакуаційний потяг Херсон →” та “→ Львів. Евакуаційний потяг”.

Сюжетом для марки стала історія стійкості та професіоналізму залізничників під час ворожого обстрілу Херсона. 3 травня 2023 року під час обстрілу міста було влучення у вокзал – загорівся вагон, отримав поранення провідник. Залізничники відчепили охоплені полум’ям вагони, надали медичну допомогу колезі, швидко посадили пасажирів до вцілілих вагонів.

Потяг №109 Херсон – Львів вирушив зі станції Херсон із затримкою на 14 хвилин. А 4 травня о 10 годині 18 хвилин, за графіком, він прибув до Львова.

Це перший в історії незалежної України поштовий блок, присвячений роботі залізничників. Тут відображена лише одна з тисячі історій, коли залізничники, ризикуючи життям, виконували свою роботу. Про деякі такі героїчні історії ми вже розповідаємо, про інші зможемо говорити лише після нашої перемоги. Залізничники, як і наші колеги поштарі, навіть в умовах широкомасштабної війни продовжують працювати в режимі 24/7 та залишаються надійним партнером для наших клієнтів та для нашої держави”, – наголосив голова правління АТ “Укрзалізниця” Євген Лященко.

 Тираж поштового блоку складає 150 000 примірників. Номінал кожної марки еквівалентний 1,5 доларам. Також у продажі будуть доступні конверти “Перший день” у кількості 40 000 примірників і листівки у кількості 80 000 примірників.

Художник поштового блоку, конверта “Перший день” та листівки – Viktor Grudakov.

Придбати поштовий випуск можна у відділеннях поштового зв’язку, а також у філателістичному магазині Укрпошти.

Читайте також: Джонсона помітили на вулицях Лондона у подарунку від “Укрзалізниці”

Нагадаємо, Укрпошта анонсувала підвищення тарифів на підписку газет та журналів.

 

Великий Київ у Google News

підписатися