Закупись. Ліміт на міжнародні посилки без податків збільшиться до 150 євро

Автор: Галина Ворона
14:45 27.01

Для українців, які купують товари на іноземних сайтах, є гарна новина. Найближчим часом базу оподаткування на ввезені товари для приватних осіб можуть збільшити зі 100 євро до 150 євро. Тобто, можна буде замовляти і отримувати поштою без оподаткування товар на 150 євро, а не 100, як зараз.

Закупись. Ліміт на міжнародні посилки без податків збільшиться до 150 євро

Відповідний законопроєкт №4278 про внесення змін до Податкового кодексу України (щодо оподаткування товарів, що переміщуються (пересилаються) у міжнародних поштових та експрес-відправленнях) в першому читанні підтримали 346 депутатів на засіданні 27 січня.

Проєкт пропонує зміни до Податкового кодексу, які повернуть право отримувати без оподаткування замовлення з закордонних інтернет-магазинів на суму до 150 євро (зараз 100 євро).

Зазначається, що зменшення у 2019 році ліміту на безподаткове пересилання міжнародних поштових та експрес-відправлень до України зі 150 євро до 100 євро “було неефективним”.

При цьому функція сплати податку покладатиметься на операторів поштового зв’язку та експрес-перевізників.

Автори розраховують, що законопроєкт зробить прозорим обмін міжнародними поштовими та експрес-відправленнями та сприятиме збільшенню митних платежів.

Автори додали, що найбільшими інтернет-продавцями у сфері електронної комерції є Alibaba, AliExpress, Amazon і eBay, і вони “вже давно адаптували свої ресурси, щоб полегшити здійснення покупок для іноземних покупців”.

Читайте також: Рада ухвалила Закон про всеукраїнський референдум

Нагадаємо, в Україні планують повернути обов’язковий техогляд автівок.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...