Закриття кордонів з Євросоюзом, дата включення опалення, пікетування Зеленського “ЖК замість ОП” – найбільш резонансні події дня

Автор: Любава Лисичкіна
21:47 18.10

Людей продовжує хвилювати проблематика забудов та протести до першої крові, а також те, коли в квартирах нарешті увімкнуть опалення. Крім цього, приголомшила новина про ймовірну заборону українцям на виїзд до країн ЄС через ситуацію з коронавірусом.

Закриття кордонів з Євросоюзом, дата включення опалення, пікетування Зеленського “ЖК замість ОП” – найбільш резонансні події дня

Для українців кордони ЄС можуть знову закритися — брюссельський журналіст

Про це  написав у twitter журналіст Рікард Йозвяка. За словами представника ЗМІ, Євросоюз цього тижня планує виключити Україну з переліку безпечних для подорожей країн. 

“Україну планується вилучити з рекомендованого ЄС безпечного списку подорожей третіх країн-  #COVID19  не пізніше цього тижня.  Вона була додана в середині липня, але сплеск недавніх випадків COVID-19 означає, що країна більше не буде потрапляти в цей список” – ідеться у твіті Йозвяка.

Коли в будинках Києва включать опалення – дата

У Києві опалення вже включили у школах, дитсадках та лікарнях, а от у житлових будинках обіцяли розпочати після того, як середньодобова температура буде нижче 8 градусів три доби поспіль. Тепер стала відома точна дата появи тепла у помешканнях киян.

Як повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв у коментарі “Великому Києву”, опалення в Києві включать у суботу, 23 жовтня.

За його словами, раніше підключити опалення можна по заявці будинкових громад.

“ЖК замість ОП”. Активісти вийшли проти забудови Микільської Слобідки

Після побиття тітушками місцевих мешканців під час протесту проти завозу будівельної техніки на будівництво в ландшафтній пам’ятці, активісти вийшли на акцію “ЖК замість ОП”. Вони вимагають створити Національний парк “Дніпровські острови”.

“Ми вже 15 років ведемо боротьбу за парк на березі Дніпра, який мав бути тут створений більше 10 років тому”, – заявляють активісти. 

Учасники акції зазначають, що після минулого протесту троє людей потрапили в лікарню і знаходяться на лікуванні у стаціонарі.

Великий Київ у Google News

підписатися