Законотворча діарея: депутати ВР пропонують розстрілювати на фронті “неслухняних” солдат

Автор: Марія Супрун
12:46 24.05

Днями президент Зеленський , виступаючи в парламенті, закликав утриматися від законодавчого спаму. Але законотворча діарея деяких депутатів (дипломатично, в рамках єдності не називається фракція) триває.

Законотворча діарея: депутати ВР пропонують розстрілювати на фронті “неслухняних” солдат

Про новий шедевр законотворчості деяких обранців розповіла депутатка фракції “ЄС” Ірина Геращенко.

Спочатку вони пропонували позбавити громадянства тих українців, які виїхали до війни з країни і не повернулися. Тепер пропонують дозволити офіцерам в бойових обставинах вбивати солдатів, котрі не виконують їх накази або самовільно залишають бойові позиції чи місце дислокації.

До слова, право застосовувати зброю проти порушників уставу (аби віддати наказ підлеглим застосувати його ) в командирів є і зараз, але за умови “при цьому не призвести до смерті військовослужбовця”. Зараз автори пропонують прибрати цю норму.

Цей чудовий законопроєкт можна прикрасити і іншими актуальними новелами- наприклад, розстріляти всіх неугодних політиків. Або посадити. Або створити заградзагони в стилі Сталіна і загнати туди всіх критиків влади. Війна все спише, правда? Безумовно, дисципліна в армії, особливо в умовах війни – це надважливо. Але чи не залегко деякі депутати ставлять до життя людей“, – зазначила Геращенко.

Також Геращенко закликала депутатів почати дисциплінувати себе. 

Навчіться політичної культури і бодай на засіданнях парламенту не ходіть по залу, не регочіть, не матюкайтеся, не кричіть, покажіть приклад поваги і відповідальності, бодай пару годин слухаючи колег“, – підсумувала депутатка “ЄС”.

Нагадаємо, раніше в “ЄС” наголосили, що всі “заяви” Медведчука на адресу Петра Порошенка – це очевидна інформаційна диверсія в інтересах країни-агресора.

Великий Київ у Google News

підписатися