“ЄС”: заяви Медведчука – це інформаційна диверсія в інтересах країни-агресора

Автор: Марія Супрун
13:29 23.05

Всі «заяви» Медведчука на адресу Петра Порошенка – це очевидна інформаційна диверсія в інтересах країни-агресора, бо порушення внутрішньополітичної єдності сьогодні працюватиме не на українські інтереси.

“ЄС”: заяви Медведчука – це інформаційна диверсія в інтересах країни-агресора

Про це йдеться в заяві партії “Європейська солідарність” стосовно оприлюдненого СБУ відео показів кума Путіна Віктора Медведчука проти Петра Порошенка.

Медведчук, який рятує свою шкуру від відповідальності за свою антиукраїнську діяльність, готовий «заявляти» будь-що про будь-кого. Це далеко не перші «сенсаційні» покази проти Порошенка, їх вже давали Портнов, Деркач, Онищенко, Жванія, Кузьмін та інші російські агенти“, – йдеться в заяві.

В “ЄС” переконані, що слова про Порошенка Медведчуку написали замовники, тому й читав він їх з суфлера. А «оплатою» за ці «свідчення» було переведення в кращі умови перебування та обіцянки обміну.

Нам прикро, що в умовах війни Служба безпеки України не розслідує справи про очевидну колаборацію з ворогом деяких генералів СБУ та депутатів Верховної Ради, а монтує яскраві політично мотивовані ролики з «псевдосвідченнями» Медведчука. І тому справа не у Медведчуку та його «показах», а в тім, що окремі представники  влади, як-от Баканов і Татаров, у надзвичайно складний момент на фронті вдаються до відверто шкідницьких дій – порушують принцип внутрішньополітичної єдності“, – зазначають в партії.

В «Європейській Солідарності» наполягають, що публічна дискусія між владою та опозицією може повернутися на порядок денний не раніше, ніж завершиться війна, оскільки сьогодні треба спільно працювати на перемогу.

У нас є відповіді на всі питання. Тоді як у влади точно немає відповідей на питання, які є в суспільства. Як могло статися так, що державний зрадник Медведчук став для влади джерелом достовірної інформації, рівно як ведучі його каналів – учасниками патріотичного телемарафону; чому з його соратників з колишньої ОПЗЖ влада формує лояльну до себе парламентську групу замість розслідування; і чому окремі діючі депутати з провладних груп і зі «Слуги народу» прямо колаборують з ворогом?  Нас вже не здивує, якщо до справи проти Порошенка долучать покази путіна“, – додають в “ЄС”.  

“Європейська Солідарність” закликала владу зберігати внутрішню єдність як запоруку перемоги.  

Ворог не Порошенко, ворог – путін. Війна чітко показала хто є хто: хто боровся і бореться за Україну, а хто хоче повторення вічних історичних сценаріїв розколу України зсередини. Ми – державники і переконані: спроби розпалити в Україні внутрішній конфлікт грають лише на руку москві. Сьогодні наше спільне завдання – зберегти Україну і звільнити українську землю від нашого споконвічного ворога – росії“, – підсумували партійці.

Нагадаємо, раніше адвокат Порошенка звинуватив СБУ у піарі.

Великий Київ у Google News

підписатися