Законопроект про кошти на кисневі станції був ще у травні, владі було ні до того — Гончаренко

Автор: Любава Лисичкіна
23:25 27.10.2021

Нас лякали все літо третьою хвилею, «Дельтою», але влада нічого не зробила, щоб допомогти власним громадянам.

Законопроект про кошти на кисневі станції був ще у травні, владі було ні до того — Гончаренко

Про це повідомив народний депутат з фракції “Європейська Солідарність” Олексій Гончаренко. 

За словами нардепа, у травні цього року нардеп Інна Совсун зареєструвала законопроект про виділення 300 млн грн на кисневі станції для хворих з важким перебігом Covid-19 (законопроект №5460  “Про внесення змін до Закону України “Про Державний бюджет України на 2021 рік” щодо збільшення видатків на закупівлі, проєктування та встановлення кисневих станцій” – ред).   Рада проголосувала за нього в першому читанні  у липні, але далі, як зауважує Гончаренко, цей законопроект не рухався.

Політик нагадав, що українські лікарні дуже потребують на кисневі станції. Їх наявність допоможе медзакладам не залежати від рідкого кисню, балонів, заміни фільтрів, дозаправок.

“Ми пропонували варіанти вирішення ситуації ще до того, як почалося це жахіття. Нас лякали все літо третьою хвилею, «Дельтою», але влада нічого не зробила, щоб допомогти власним громадянам. Тепер в лікарнях нема кисню, постачальники не встигають його доставляти, чи не з кожної області надходять повідомлення про нестачу кисню для хворих, лікарі вимучені, пацієнти помирають. Ось така тепер наша реальність. Це просто ганьба”, – заявляє Гончаренко.

Як відомо, 22 жовтня стало відомо, що Міністерство охорони здоров’я закупить медичний кисень у Польщі для важкохворих із коронавірусом. Ситуація у лікарнях з кожним днем стає все критичнішою: відео дня. Моторошні кадри з реанімаційного ковід-відділення київської лікарні.

Нагадаємо, з 30 жовтня на Київщині почне діяти «червоний» рівень епідемічної небезпеки

Великий Київ у Google News

підписатися