Відео дня. Моторошні кадри з реанімаційного ковід-відділення київської лікарні

Автор: Марія Супрун
14:24 27.10

Мер Києва Віталій Кличко показав відео з реанімаційного відділення Київської міської клінічної лікарні № 4, де лікують хворих на коронавірус.

Відео дня. Моторошні кадри з реанімаційного ковід-відділення київської лікарні

Відео з моторошними кадрами заповнених палат мер оприлюднив на своїй сторінці у Facebook та зазначив, що вірус стрімко охоплює столицю.

За минулу добу в Києві – понад 1400 нових хворих, померли 54 людини, серед яких однорічний хлопчик. Також більш як 560 людей було госпіталізовано за добу і кількість хворих, які потребують госпіталізації, зростає. Переважна більшість із них – у важкому стані.

Як стверджують фахівці лікарні № 4, однієї з опорних для лікування пацієнтів із коронавірусом, 97% відсотків госпіталізованих у цей заклад – невакциновані. Щодня в лікарні приймають понад 40 карет швидкої допомоги. І чимало лікарів, які працюють у бригадах швидких, говорять про необхідність запровадження локдауну. Бо від такої кількості хворих медики працюють уже на межі своїх можливостей.

«З такими темпами розповсюдження вірусу місць із киснем скоро може не вистачати. Тому я звертаюся до всіх: це не жарти і не легенди! Вірус – агресивний та вражає всіх – дітей, молодь, дорослих. І хвороба має більш важкий перебіг. Бережіть своє здоров’я – дотримуйтеся елементарних правил безпеки, зробіть щеплення! Це – єдиний спосіб упередити таке стрімке розповсюдження вірусу, не допустити колапсу медичної системи та зберегти життя людей», – підкреслив Кличко.

Нагадаємо, з 30 жовтня на Київщині почне діяти «червоний» рівень епідемічної небезпеки.

Великий Київ у Google News

підписатися