“Закликаємо відмовитись від насильства”. Що ще сказав Зеленський про вибори в Білорусі

11:56 10.08

Президент України висловив свою думку щодо виборів в Білорусі. Тамтешня опозиції розцінила його слова як підтримку. “Білорусь у у своїх діях повинна максимально дотримуватися загальновизнаних у цивілізованому світі демократичних стандартів”, але і білорусам краще “відмовитись від насильства”.

“Закликаємо відмовитись від насильства”. Що ще сказав Зеленський про вибори в Білорусі

Про це Володимир Зеленський написав в своєму facebook.

Безумовно, ми закликаємо наших сусідів до максимальної толерантності, терпимості та відмови від вуличного насильства. Закликаємо до максимально відкритого, нехай і складного, діалогу”,

– написав президент.

Він зазначив: “очевидно, що далеко не всі в країні згодні з оголошеними попередніми результатами виборів”, але “… екскалація конфлікту … загрожує надзвичайно гіркими наслідками”.

Читайте також: “З чорної гуми зроблена влада”. В Білорусі розгорнулись криваві протести проти Лукашенка

загрузка...

Володимир Зеленський зауважив, що “Білорусь у у своїх діях повинна максимально дотримуватися загальновизнаних у цивілізованому світі демократичних стандартів”.

Україна і я особисто вкрай зацікавлені в тому, щоб Білорусь була по-справжньому незалежною і демократичною країною з сильною економікою та стабільними суспільними відносинами. Білорусь – наш найближчий сусід, і тому нам зовсім не байдуже, що там відбувається і що буде з нашими друзями далі”.

Ще один український політик відреагував на президентські вибори в Білорусі – Олег Ляшко.

В своєму facebook він привітав Лукашенка з перемогою та зазначив, що “зараз найважливіше – припинити силове протистояння… що не підірвати братню Білорусь зсередини”.

Невдовзі він видалив свій пост. Скріншот опублікував Главком.

Читайте також: Де в Києві жити добре: ревізія мікрорайону на Виноградарі – репортаж

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...