Загибла дівчинка жила з бабусею та гарно вчилася: подробиці сьогоднішньої трагедії на Харьківському масиві

Автор: Любава Лисичкіна
19:21 17.02.2021

Сьогодні вдень з 16-го поверху будинку у Дарницькому районі викинулася школярка. Надвечір стали відомі деталі інциденту.

Загибла дівчинка жила з бабусею та гарно вчилася: подробиці сьогоднішньої трагедії на Харьківському масиві

Як ідеться у  програмі  «Київ.NewsRoom»,  квартира в якій мешкає дитина  розташована набагато нижче.

Виявилося, що дівчинка переїхала до Києва з Чернігова 2 роки тому і жила з бабусею на вулиці Архітектора Вербицького, 10. За словами сусідів, вона навчалася добре і заняття у школі не пропускала, однак сьогодні на уроки не пішла. Є свідки, які бачили дівчинку у компанії місцевого хлопчика за кілька годин до її загибелі — діти начебто ходили разом у магазин.

Також відомо, що дівчинка поводилася нормально, коли заходила в будинок — за словами вахтерки, вона навіть посміхалася. При цьому вона навмисне піднялася на 16-ий поверх, хоч і жила на іншому.

«Почули, що щось бахнуло і вона впала сюди, на козирьок. І все. Визвали швидку, визвали поліцію, приїхала швидка. Вже пізно. Вона випала з 16-го поверху. Живуть вони на 5-му, а туда вона піднялась, залишила свої речі, залишила сумку, телефони і все…» — розповіла голова правління місцевого ЖБК.

Правоохоронці з кіберполіції вже забрали з квартири загиблої персональні гаджети, щоб встановити якісь деталі. З юнаком, якого бачили із загиблою перед смертю, поспілкуватися поки не вдалося.

Нагадаємо, сьогодні вдень з 16-го поверху будинку у Дарницькому районі викинулася школярка. 

Останнім часом у столиці і сусідніх містах сталось кілька схожих випадків. Так, у січні в одному з районів міста підліток випав з 15 поверху. На початку лютого у  Шевченківському районі  із вікна п’ятого поверху вистрибнула неповнолітня дівчина. На щастя, вона залишилась жива, але отримала численні травми і доправлена до лікарні. Крім цього, у Чайках 10-річний хлопчик за дивних обставин нібито вистрибнув з вікна багатоповерхівки. Останнє смертельне падіння сталось буквально на днях – 15 лютого  13-річна дівчинка впала з балкону 14-го поверху будинку на вулиці Княжий Затон.   

Великий Київ у Google News

підписатися