Біль і розпач. Лікарі і швидкі стоять у півторагодинних заторах через акцію “антивакцинаторів”

Автор: Галина Ворона
12:58 03.11.2021

Лікарка-інфекціоністка однієї із столичних клінік сьогодні простояла півторагодинному заторі через “антивакцинаторів”, які своєю акцією протесту паралізували рух у центрі столиці. Разом з нею у заторі стояла “швидка” із пацієнтами.

Біль і розпач. Лікарі і швидкі стоять у півторагодинних заторах через акцію “антивакцинаторів”

Своїм болем через сьогоднішню акцію лікарка поділилась у пості в Facebook, який пробирає до мурах на шкірі.

Я колись напишу розповідь, або повість. Або роман. Про свою роботу, про пандемію ковід, про лікарів та пацієнтів А фабула його буде така. Головна героїня, лікар, їде на роботу і думає про 33-річного здорового хлопця, який помер минулого тижня в реанімації клініки, де вона працює. Він мав 100% поразку легень. І тут дорогу її машині перекриває маса антивакцинаторів. Вони сміються, розмахуючи плакатами, свідчать, що нікого не пропустять. У тій же пробці стоїть машина швидкої допомоги, в якій реанімують пацієнта з дихальною недостатністю. Це літній чоловік. Він може говорити. Із ним дочка. Він каже їй-бачиш, я ж просив зробити мені щеплення”, – написала лікарка.

Читайте також:  Заблоковане місто і нісенітниці на плакатах. Як “антивакцинатори” на мітинг ходили (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Нагадаємо, сьогодні, 3 листопада, під Верховною Радою відбувається мітинг “антивакцинаторів”. До парламенту прийшло кілька сотень людей. Вони повністю паралізували рух центром міста. Прийшовши під ОП, вони скандували “Зеленський, виходь”, хоча всім відомо, що президент наразі перебуває за кордоном на саміті.

Великий Київ у Google News

підписатися