Загадкова смерть молодого нардепа, прогноз у 25-30 тис нових COVID-хворих на добу та Алея марок – найбільш резонансні новини дня

Автор: Любава Лисичкіна
21:50 08.10

З самого ранку новини буквально приголомшили киян: спочатку інформація про раптову смерть народного депутата, потім про вихід країни на пік третьої хвилі пандемії. Приємністю стала новина про появу нової алеї на Подолі, присвяченої українським маркам.

Загадкова смерть молодого нардепа, прогноз у 25-30 тис нових COVID-хворих на добу та Алея марок – найбільш резонансні новини дня

Народного депутата Антона Полякова знайшли мертвим в таксі

Сьогодні, 8 жовтня, до них надійшла інформація про те, що у Дніпровському районі столиці виявили мертвим Антона Полякова – народного депутата України.

Попередньо правоохоронці встановили, що чоловіку стало зле дорогою в таксі, його намагались реанімувати лікарі швидкої, але констатували смерть.

Згодом стало відомо, що його нудило й були конвульсії.

Україна виходить на пік третьої хвилі пандемії: скільки хворих за добу може бути за 2-3 тижні

На піку першої хвилі коронавірусу 28 листопада 2020 року було виявлено 16,5 тисяч осіб з коронавірусом, максимальна кількість хворих під час другої хвилі була 9 квітня – 19,8 тисяч. За минулу добу захворіли 16,3 тисяч людей – і, скоріш за все, ми лише наближаємось до піку епідемії.

Про це розповів у Телегарм-каналі голова парламентського комітету з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування Михайло Радуцький.

За його словами, вчені Національної академії наук прогнозують, що пікових навантажень на систему охорони здоров’я країна досягне за два-три тижні – очікується 25-30 тисяч нових хворих на добу.

На Поштовій площі відкрили Алею марок – фото

До Всесвітнього дня пошти на Поштовій площі відкрили ще один унікальний культурно-пізнавальний об’єкт – Алею поштових марок. Тут розмістили 30 марок загальнонаціональної та київської тематики.

Місце розміщення Алеї є досить символічним – навколо фонтану на Поштовій площі, неподалік від першої Поштової станції, яка є пам’яткою архітектури.

“Тут розмістили 30 марок загальнонаціональної та київської тематики, які зібрали найвищі світові нагороди філателії та прославили нашу державу далеко за її межами. Цей набір створили спеціально до 30-річчя незалежності України», – розповів Валентин Мондриївський.

Великий Київ у Google News

підписатися