Забруднення, засмічення, руйнування: скільки збитків завдала збройна агресія рф довкіллю Київщини

Автор: Галина Ворона
15:59 26.12.2023

Збройна агресія держави-терориста росії проти України має руйнівний вплив на довкілля, на відновлення якого знадобиться не один десяток років. Всю заподіяну шкоду українські фахівці ретельно підраховують, щоб покарати агресора за всі злочини проти довкілля в Україні, починаючи з 2014 року, та змусити державу-агресора відшкодувати завдані збитки.

Забруднення, засмічення, руйнування: скільки збитків завдала збройна агресія рф довкіллю Київщини
Світлодіодне освітлення

Як повідомляє Державна екологічна інспекція Столичного округу, за 1 рік та 10 місяців, відколи триває широкомасштабне вторгнення, довкіллю  Києва та області завдано збитків на 49 мільярдів 274 мільйони гривень.

Найбільшої шкоди зазнало атмосферне повітря внаслідок горіння нафтобаз, торгівельних складів та об’єктів енергетичної інфраструктури – 46 мільярдів 836 мільйонів 486 тисяч гривень.

Збитки земельним ресурсам Столичного регіону, внаслідок засмічення та забруднення через руйнування, спричинені військовою агресією рф, оцінюються в 2 мільярди 54 мільйони 690 тисяч гривень.

Збитки, які були завдані внаслідок військової агресії територіям та об’єктам природно-заповідного фонду становлять 382 мільйони 836 тисяч гривень.

Читайте також: Утилізація протермінованих ліків: кияни здали вп’ятеро більший об’єм, ніж очікувалось

Нагадаємо, Київщина шукає інвестиції на відновлення ТЕЦ у Білій Церкві, яка постраждала від атак росіян.

Великий Київ у Google News

підписатися