Забороніть кораблям РФ заходити у норвезькі порти та припинить фінансувати Росію грошима за нафту й газ – Порошенко

Автор: Ольга Даниленко
20:21 02.04

П’ятий президент України Петро Порошенко закликав уряд Норвегії заборонити російським кораблям заходити у норвезькі порти,
збільшити виробництва власної нафти і газу та надати Україні системи протиповітряного захисту та протиракетні системи.

Забороніть кораблям РФ заходити у норвезькі порти та припинить фінансувати Росію грошима за нафту й газ – Порошенко

Також лідер ЄС висловив вдячність за вже надану військову допомогу українській армії, адже Норвегія ще ніколи не передавала військову допомогу країні, яка не є членом НАТО.

Для Норвегії є також спеціальні пропозиції. Перша позиція – санкцій, які б не дозволили російським кораблям заходити у норвезькі порти.

Друга позиція – збільшення виробництва вами нафти й газу для того, щоб замістити російські енергетичні ресурси, і таким чином припинити фінансувати Росію,наголосив він в інтерв’ю норвезькому телеканалу VG.

Також Порошенко показав розбомблені фашистськими військовими РФ житлові будинки у столиці України.

Ми зараз перебуваємо у Києві, а позаду мене можна побачити житлові будинки, що зазнали обстрілів російськими крилатими ракетами. Це звісно призвело до численних жертв серед цивільного населення. Оце і є путінський стиль війни, катастрофічної війни,додав він.

Нагадаємо, Порошенко звернувся до грузинів та громадян РФ у Грузії з закликом – розказати всім про злочини проти людства фашистської армії Путіна в Україні – вбитих та замучених дітей, зґвалтованих жінок. Також він закликав союзників припинити бюрократичні війни й політичні балачки та якомога швидше надати Україні систему ППО для захисту українців від ракет РФ, й запровадити ембарго на російську нафту і газ.

Як повідомляв ВК, у Бучі тіла вбитих просто розкидано по дорозі: ексклюзивні матеріали.

Великий Київ у Google News

підписатися