Порошенко закликав британців терміново надати Україні обіцяну ППО

Автор: Ольга Даниленко
11:15 24.03

Лідер “Європейської Солідарності” Петро Порошенко в ефірі британської телевізійної мережі ITV закликав припинити бюрократичні війни й політичні балачки та якомога швидше надати Україні систему протиповітряної оборони для захисту українців від ракет РФ.

Порошенко закликав британців терміново надати Україні обіцяну ППО

Про це повідомляють у “ЄС”.

Ваша гіперзвукова система протиповітряної оборони, яку пообіцяв надати нам премʼєр-міністр Джонсон, це один з ефективних способів, яким чином ми змогли б протидіяти російським ракетним технологіям. Прошу, ви пообіцяли їх надати ще тиждень тому. Вони мають бути тут вже сьогодні. Припініть всі бюрократичні війни. Припиніть політичні балачки”, – наголошує Порошенко. 

П‘ятий президент України закликав союзників суттєво збільшити підтримку України і зроби нестерпним тиск на президента фашистської країни-агресора Путіна. 

Ми не потребуємо дозволу Путіна на існування нашої країни. І ми не просимо на жодний дозвіл від Путіна на існування нашого народу. Путін не має до цього жодного стосунку. Україна – це Україна. І ми ніколи не здамося. Вам також слід це розуміти”, – наголосив Порошенко.

Нагадаємо, 24 березня виповнився рівно місяць з початку повномасштабного вторгнення фашистських військ РФ в Україну. Ворог перейшов до тактики терору та чинить воєнні злочини з небаченою жорстокістю.

Станом на ранок 24 березня 2022 року через терористичні дії військових РФ  загинуло 128 дітей, більше 172 поранено. Найбільше постраждало дітей у Київській – 64, Харківській – 43, Донецькій – 43, Чернігівській – 32, Миколаївський – 24, місті Києві – 16, Житомирській – 15, Херсонській – 15 і Сумській – 14 областях”.

Великий Київ у Google News

підписатися