За водіння у нетверезому стані забиратимуть авто: Разумков підписав закон

Автор: Тетяна Сененко
13:33 24.02

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков підписав закон №2695 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення відповідальності за окремі правопорушення у сфері безпеки дорожнього руху”

За водіння у нетверезому стані забиратимуть авто: Разумков підписав закон
Про це повідомила пресслужба Апарату Верховної Ради України. Згідно з повідомленням, закон передано на підпис президенту України Володимиру Зеленському.

Документ підвищує штрафи за перевищення швидкості від 20 до 50 км/год до 340 грн, а за перевищення швидкості більш ніж на 50 км/год – 1,7 тис. грн.

За керування напідпитку встановлено штраф 17 тис. грн з позбавленням права керування авто на строк один рік, а за повторне порушення протягом року – 34 тис. грн з позбавленням водійських прав на три роки.

За третій випадок протягом року – 51 тис. грн з позбавленням прав на 10 років та з конфіскацією авто.

За втечу з місця ДТП закон передбачає штрафи до 3,4 тис. грн. 

Нагадаємо, українських водіїв штрафуватимуть за 3D-номери на авто, оскільки вони не відповідають встановленим вимогам і нормам.

Разом з тим, за півтора роки столичним водіям виписали штрафів на суму понад 36 млн грн у зв’язку з порушення правил паркування. Більша половина суми вже сплачена до міського бюджету.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...