За право покавувати зі столичним журналістом благодійники заплатили понад мільйон гривень

Автор: Анна Ткаченко
17:47 16.10.2023

П’ять учасників оплатили можливість зустрітися та випити кави з журналістом “Української правди” Михайлом Ткачем на благодійному аукціоні “Медіа-кава” у Facebook. Уся сума разом перевищує 1 мільйон гривень (1 030 000 грн).

За право покавувати зі столичним журналістом благодійники заплатили понад мільйон гривень
Світлодіодне освітлення

Про це інформує ІМІ з посиланням на інформацію волонтера Мирослава Ватащука.

У день народження журналіста Михайла Ткача, 16 жовтня, Мирослав Ватащук отримав усі оплати за виставлений лот на волонтерську картку.

Все почалося з того, коли 14 жовтня перемогла найбільша ставка за 300 тисяч гривень. Це найбільша ставка за всю історію аукціону. 

Після цього на сторінці аукціону журналіст Михайло Ткач запропонував, щоб було п’ять переможців. Адже єдина мета його участі – максимальна ефективність. За підсумками аукціону на підтримку бійцям Сил спеціальних операцій буде перераховано понад  мільйон гривень.

Завдяки участі в аукціоні журналіста Михайла Ткача переможними оголошено п’ять найвищих ставок:

1) 300 тис. грн від Водовоза Олександра;

2) 300 тис. грн від Taras Panasenko;

3) 300 тис. грн від Adam Harber;

4) 70 тис. грн від Mike Mostovyi;

5) 60 тис. грн від Слави Скаланчія.

Отже, в тому числі завдяки продажу кави з журналістом Михайлом Ткачем на волонтерську картку Мирослава Ватащука надійшло понад 5 мільйонів гривень. Усі зібрані кошти спрямовують на допомогу бійцям Сил спеціальних операцій ЗСУ.

Нагадаємо, “Медіа-кава” благодійний аукціон, на якому у якості лотів продають відомих осіб. З ними можна випити кави чи чаю та потеревенити.

 

Великий Київ у Google News

підписатися