За порушення карантину в Києві оштрафували школу

Автор: Тетяна Сененко
11:47 06.04

За порушення карантину оштрафували школу «Мідград», що розташована на території ВДНГ на проспекті Академіка Глушкова, 1. Загалом перевірили 1414 столичних об’єктів щодо дотримання протиепідемічних заходів. За результатами моніторингу зафіксували 55 порушень.

За порушення карантину в Києві оштрафували школу

Про це розповіли у Головному управлінні Держпродспоживслужби у Києві. 

Цікаво, що при перевірці 283 офісів контролери порушень не виявили. При штатній кількості працівників у 13 044 людини на робочих місцях працювали 1 977. Також перевірили 7 шкіл та 9 дитячих садків. Відносно школи «Мідгард», яка приймала дітей попри заборону, склали протокол за ст. 44-3 КУпАП.

Штраф для посадовців за порушення правил щодо карантину людей складає від 34 000 до 170 000 гривень. За перебування без масок в громадських будинках, спорудах і транспорті передбачений штраф від 170 до 255 гривень.

Нагадаємо, З 5 квітня у зв’язку зі зростанням захворюваності на коронавірус Київ  запровадив жорсткі карантинні обмеження. У столиці закривають школи та садочки, транспорт працюватиме за спецперепустками пасажирів, а містян мають відправити на дистанційну роботу або у відпустки.

Перепустки діятимуть до 16 квітня. До слова, КМДА звернулася до поліції через продаж спецперепусток на транспорт

Столична влада просить киян повідомляти правоохоронцям про пропозиції купити спецквитки.

Людям, яким необхідна хіміотерапія, гемодіаліз, мають звернутися до своїх закладів охорони здоров’я, де вони проходять лікування. Лікарня має надати спеціальний промокод для поїздок Uber, які довозитимуть до лікарень таких пацієнтів

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...