За нічні розваги зачинили 3 заклади у центрі міста

14:13 18.08.2020

За порушення протиепідемічних правил у столиці зачинили 3 розважальних заклади, що працювали після 24 години попри заборону. На посадових осіб закладів-порушників склали адміністративні протоколи.

За нічні розваги зачинили 3 заклади у центрі міста

Як повідомляє пресслужба Головного Управління Держпродспоживслужби в м. Києві, порушення виявили під час нічного рейду 18 серпня, яки проводили спільно з КП “Муніципальна охорона”.

Зокрема, серед порушників виявились такі заклади:

  • «GODZ» (вул. Басейна, 2-А)
  • Par Bar (вул. Шота Руставелі, 10)
  • «DUBAI» (вул. В. Васильківська, 1-3/2).

Зазначається, що складений співробітниками ГУ Держпродспоживслужби в м. Києві адмінпротокол тягне за собою накладення штрафу на громадян від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Читайте також: Де в Києві жити добре: ревізія мікрорайону на Виноградарі – репортаж

Нагадаємо, в Україні сьогодні один із найвищих показників захворюваності. Київ опинився у “жовтій” зоні поширення COVID-19, тому з 17 серпня у столиці посилили карантин – що заборонено.

Раніше комісія з надзвичайних ситуацій у Києві дозволила ресторанам, закладам громадського харчування та кінотеатрам і театрам працювати після 22:00 години. Але це не стосується нічних клубів і розважальних закладів. Крім того, уряд заборонив ресторанам і барам працювати після 23:00.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...