Ресторанам і барам заборонили працювати після 23:00

16:15 11.07.2020

Вчора, 10 липня, Кабмін опублікував нову постанову, якою заборонив в Україні роботу ресторанів, барів, кафе та нічних клубів після 23:00. Ці зміни вносяться до постанови від 20 травня, якою запроваджувався адаптивний карантин.

Ресторанам і барам заборонили працювати після 23:00

Документ № 588 був затверджений 8 липня. Юристка Каріна Панченко прокоментувала The Village нову постанову.

Так, вчора ввечері пізно з’явилася публікація, і вже були «рейди» по закладах. Згідно з цією постановою всі заклади можуть працювати тільки до 23:00″, – зазначила юрист.

Панченко додала, що юридична сила постанови Кабміну має пріоритет перед розпорядженням міської влади. Регіональні штаби можуть лише внести зміни у розпорядження.

Кожна область приймає свої рішення про послаблення і посилення карантину, але поки таких рішень немає після прийнятої постанови уряду, вона діє для всіх”, – додала Панченко.

Водночас, нова постанова дозволяє закладам працювати на доставку без обмежень. Також заборона не стосується кінотеатрів.

Нагадаємо, раніше комісія з надзвичайних ситуацій у Києві дозволила ресторанам, закладам громадського харчування та кінотеатрам і театрам працювати після 22:00 години. Але це не стосується нічних клубів і розважальних закладів. Заклади, які порушують карантин – закривають.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...