За неправдиве “мінування” конфіскуватимуть майно

15:33 04.11.2020

Верховна Рада підтримала законопроект про посилення відповідальності за неправдиві повідомлення про мінування. Тепер до ув’язнення додалася конфіскація майна.

За неправдиве “мінування” конфіскуватимуть майно

Про це повідомляє офіційний веб-портал Верховної Ради.

Так, проект №3911 підтримали 235 депутатів. Раніше завідомо неправдиве повідомлення про мінування (ст. 259 ККУ) каралося тільки обмеженням волі. Тепер до покарання планують додати ще й конфіскацію майна. 

Таким чином, якщо зловмисник повторно повідомив про псевдомінування важливих об’єктів інфраструктури, будівлі органів держвлади, заклади охорони здоров’я освіти – йому загрожує  позбавлення волі строком від 4 до 8 років і конфіскація майна.

Правоохоронці вимушені реагувати на кожне таке повідомлення, задіюючи значну кількість спеціальної техніки та особового складу”, – стверджує міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

Міністр МВС додав, що за 2019 рік поліція відкрила 2 тис. кримінальних проваджень за фактом повідомлення неправдивої інформації.

Нагадаємо, що учора невідомий “замінував” ст. м. Хрещатик. Через це в метрополітені виникли величезні черги та скупчення людей, що може вплинути на розвиток епідеміологічної обстановки у місті. 

Читайте також: П’яний та не місцевий: “Мінувальника” мосту Патона вже затримали

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...