За котиків відповіси. У Києві покарають жінку, яка морила голодом 30-х тварин (ВІДЕО)

Автор: Тетяна Сененко
17:35 07.04

На Троєщині волонтери виявили квартиру, де жінка  утримувала близько 30 котів, але не доглядала за ними. До цієї пані неодноразово навідувалися поліціянти, однак їм вона двері не відчиняла. Зайти до помешкання вдалося тільки волонтерам, які обхитрили жінку.

За котиків відповіси. У Києві покарають жінку, яка морила голодом 30-х тварин (ВІДЕО)

У ситуації розбирались журналісти телеканалу «Київ».

Підлога у квартирі була встелена фекаліями. Наразі киянці загрожує адміністративне покарання.

 

«Ми (поліція-ред) намагалися поспілкуватися з жінкою, але вона ігнорує нас. Не бажає відкривати двері. У подальшому ми, звичайно, будемо ще раз намагатися з нею вийти на контакт та притягнути її до адміністративної відповідальності за порушення умов тримання тварин», – зазначив Олександр Гоман, старший інспектор Деснянського УП.

Нагадаємо, мешканці будинку розповіли, що постійно страждають від смороду, який відчувають і в загальному коридорі, і у квартирі зверху. Особливо запах відчутний навесні та влітку.

Раніше ми писали, що у Києві мешканці будинку домоглися від поліції та комунальників допомоги у “сміттєвій війні” з місцевим “плюшкіним”!, їхнім сусідом, який днями носив на 14 поверх сміття з вулиці, і забив ним до стелі всю квартиру.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...