У Києві “воюють” з чоловіком, який стягнув у квартиру тонни вуличного сміття: йому – по цимбалах (ФОТО)

Автор: Тетяна Сененко
14:59 15.03

У Києві мешканці будинку домоглися від поліції та комунальників допомоги у “сміттєвій війні” з місцевим “плюшкіним”!, їхнім сусідом, який днями носив на 14 поверх сміття з вулиці, і забив ним до стелі всю квартиру.

У Києві “воюють” з чоловіком, який стягнув у квартиру тонни вуличного сміття: йому – по цимбалах (ФОТО)

Мешканці будинку заявили, що жахливий сморід, таргани, мухи і навіть миші розплодилися по всьому під’їзду, і звернулися в поліцію і до комунальників з проханням вжити заходів, пише “Сегодня”.

Цікаво, що з цим добродієм подібне трапляється не вперше, і кілька років тому комунальники уже вигрібали з цієї квартири гори непотребу.

“А він несе і несе, що ти йому зробиш”, – коментують місцеві двірники.

Для чого все це треба господареві квартири намагався розібратися і його син.

“Я його намагався переконати, що не потрібно нести сміття додому. А батько на це мені відповідає, мовляв, спробуй купи. Під таким приводом і зносить в квартиру все, що попадеться під руку”, – поділився він.

У кімнаті, яка колись була спальнею, гори сміття упиралися вже в стелю, а поруч, на дивані чоловік років 60-ти з жінкою такого ж віку давали ясно зрозуміти, що до “гостей” їм байдуже, і, тим паче до їхніх прохань допомогти у прибиранні.

“Нині ми проводимо масштабне виявлення захаращених квартир по всьому місту. Сьогодні володіємо інформацією про 80 таких адрес, нами було перевірено 72. Відомості підтвердилися в 30 випадках. Ця квартира, на вулиці Заболотного – 20-та за рахунком з початку року, де допомагаємо навести лад. Із власниками ще 10 квартир проводяться бесіди – господарі не завжди погоджуються на те, щоб з їхнього житла був вивезено сміття. В цілому, з 20 квартир було вивезено близько 53-54 тонн сміття”, – сказавзаступник начальника відділу дільничних офіцерів поліції Києва Віктор Мандибура.

 

Нагадаємо, місяць тому київські поліцейські разом із комунальниками провели рейд захаращеними квартирами.

Такі виїзди до «проблемних» помешкань, через які у під’їздах неприємний запах, антисанітарія та є загроза виникненню аварійних ситуацій, організовуються за надходженням на спецлінію 102 повідомлень громадян. Саме кияни і просять у служб допомоги у боротьбі із сусідами, які живуть у захаращених сміттям квартирах.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...