За час війни рівень злочинності в Києві впав майже на 50%

Автор: Володимир Хлєбников
10:59 03.06.2022

В Києві, попри більш-менш спокійну ситуацію, постійно триває робота щодо виявлення диверсійних груп та колаборантів. Протягом 100 днів повномасштабного вторгненні РФ в Україну в столиці рівень злочинності знизився майже вдвічі.

За час війни рівень злочинності в Києві впав майже на 50%
оренда квартири Київ

Про це повідомив начальник Головного управління Національної поліції України в м. Київ Іван Вигівський.

Якщо говорити, про ситуацію станом на сьогодні, то звичайно у Києві значно спокійніше. Втім робота щодо виявлення диверсійних груп та колаборантів триває постійно. Хочу зазначити, що серед мешканців міст України досі багато прихильників «руського миру». Ми робимо усе можливе, аби виявити цих злочинців, адже ніхто не повинен уникнути відповідальності. Спільно зі Службою безпеки України нами вже виявлено понад 20 диверсійно-розвідувальних груп», – сказав він.

За його словами, столичні правоохоронці працюють у посиленому режимі. Результатом цього стало суттєве  зниження рівня злочинності в Києві – майже 50%. 

Читайте також: Обстріли Києва: Кличко повідомив, скільки грошей піде на відновлення пошкоджених будинків

Протягом 100 днів війни слідчі, криміналісти та вибухотехніки столиці у складі зведених груп залучались до зачищення 31 населеного пункту Київської області.

«В селищі Гостомель за результатами проведеної роботи поліцейські розпочали та опрацювали 68 досудових розслідувань за статтею 438 Кримінального кодексу України – порушення законів та звичаїв війни. Проведено огляди приміщень, будинків, багатоквартирних житлових будівель, бойових позицій військовослужбовців РФ», – розповів Вигівський.

Зараз акцент роботи правоохоронців спрямований на запобігання незаконного заволодіння авто, власники яких виїхали під час евакуації, а також на попередження квартирних крадіжок. Начальник столичного главку наголошує, що ситуація у місті “контрольована, зростання рівня злочинності не спостерігається“.

Раніше Іван Вигівський розповів про особливості звернень громадян під час війни.

Великий Київ у Google News

підписатися