Начальник поліції Києва розповів про особливості звернень громадян під час війни

Автор: Володимир Хлєбников
10:16 03.06.2022

Протягом 100 днів повномасштабного вторгнення РФ в Україну, починаючи з 24 лютого, на спецлінію 102 поліції Києві надійшло 201 004 повідомлення. З них 21 389 викликів щодо підозрілих осіб, 8793 – злочини проти національної безпеки та 229 стосовно можливих диверсійно-розвідувальних груп.

Начальник поліції Києва розповів про особливості звернень громадян під час війни
оренда квартири Київ

Такі цифри озвучив начальник столичного управління поліції Іван Вигівський.

«Перші тижні повномасштабного вторгнення беззаперечно були найважчими для усіх – і мирного населення, і правоохоронців. У столиці під час обстрілів пошкоджень зазнали 298 об’єктів, серед яких п’ять військових об’єктів, сім об’єктів критичної інфраструктури та 286 цивільних будівель. Ми прийняли великий удар, який завдяки ЗСУ швидко відбили та знищили ворога на підході до нашого міста. Було прийнято рішення розділити кожен район на сектори та закріпити там працівників поліції, аби не допустити діяльність диверсантів та колаборантів“, – цитує слова Вигівського пресслужба столичної поліції.

Читайте також: Обстріли Києва: Кличко повідомив, скільки грошей піде на відновлення пошкоджених будинків

Він зазначив, що у період війни збільшилась кількість звернень щодо безвісно зниклих осіб, які тривалий час не виходять на зв’язок з рідними та близькими. З кінця лютого до поліції Києва звернулося 1369 громадян про зникнення своїх рідних, з яких 1206 вже знайдено і встановлено, а 163 ще перебувають у розшуку. Також ведеться кропітка робота по встановленню 278 невпізнаних трупів (170 вже встановлено).

Вигівський також підкреслив, що попри спокійну обстановку в столиці, “у жодному разі не можна говорити про повернення до звичайного мирного життя, адже ворог продовжує наступ на сусідні області“.

Як писав “ВК“, начальник штабу КМВА Сергій Корнійчук переконаний, що українська столиця все ще залишається пріоритетною ціллю для захоплення російськими військами.

Великий Київ у Google News

підписатися