За 2020 рік понад 700 котів та собак отримали прихисток у домівках киян

23:09 06.01

Не для всіх 2020 рік виявився розчаруванням. За міською програмою прилаштування безпритульних тварин 753 вуханів знайшли свої сім’ї.

За 2020 рік понад 700 котів та собак отримали прихисток у домівках киян

Про це йдеться в річному звіті комунального підприємства “Київська міська лікарня ветеринарної медицини”.

За словами в. о. директорки підприємства Наталії Мазур, прилаштування безпритульних тварин (адопція) залишається одним із головних завдань клініки. Цей напрям разом зі стерилізацією котів та собак допомагає вирішити проблеми безпритульних вуханів у столиці, врегулювати їх чисельність гуманними методами.

На жаль, у 2020-му нам вдалося знайти місця для проживання трохи меншій кількості тварин, ніж у 2019-му. Тоді ми прихистили у родинах киян понад тисячу чотирилапих щасливців. Але, зважаючи на карантин, показник цього року, на мій погляд, дуже непоганий», – розповідає Наталія Мазур.

Вона нагадала, що минулого року у Києві стартувала програма “Стань моєю родиною”, у межах якої відомі особистості долучаються до пошуку домівок для тварин із притулку в Бородянці. На радіостанції HAPPY RADIO з’явилася щотижнева рубрика, в ефірі якої ведучі розповідають про вихованців притулку.

Зазначається, що лише за 2020 рік фахівці КП зареєстрували більше 6000 тварин, зокрема й безпритульних. 

Як повідомлялось, у Києві з’явиться Центр захисту тварин та офіційне кладовище для домашніх улюбленців.

Читайте також: Падали в басейн та з пішохідного моста: як феєрверки калічать тварин

Великий Київ у Google News

підписатися