З-за кордону в Україну — залізницею: в Київ прибув перший потяг з міжнародними посилками

Автор: Любава Лисичкіна
06:27 27.12.2023

Укрпошта та Національна пошта Естонії у співпраці зі словацькою компанією Interport та Укрзалізницею впроваджують нове логістичне рішення для доставки імпортної міжнародної пошти в Україну.

З-за кордону в Україну — залізницею: в Київ прибув перший потяг з міжнародними посилками

Як повідомили в Укрпошті, вперше з 2002 року була прийнята міжнародна пошта через транспортування вантажними залізничними вагонами.

Це стало можливим завдяки Укрзалізниці та пошті Естонії, яка є нашим ключовим транзитним партнером у доставці посилок зі світових маркетплейсів, зокрема китайських онлайн-магазинів.

Тепер блокади на кордонах із Польщею та Словаччиною і значні черги на відкритих автомобільних пунктах пропуску не впливатимуть на доставку міжнародні замовлення. На відміну від автомобільних шляхів, залізницею посилки долають кордон за 1 добу 

В першій тестовій доставці в Україну залізницею прибули 3 вагони із майже 80 тисячами посилок клієнтів зі світових маркетплейсів. Вони вже роз’їжджаються до одержувачів в Україні. Нове транспортне рішення дозволить компаніям не залежати від ситуації на кордоні та доставляти будь-які обсяги посилок клієнтів Укрпошти .

До слова, Укрпошта презентувала фінальну марку 2023 року.

Великий Київ у Google News

підписатися