Нові подробиці згвалтування у Кагарлику: жертва втекла додому під ранок

12:39 30.05

Групове зґвалтування 26-річної жінки у Кагарлику Київської області було спланованим, оскільки поліцейські були добре знайомі з жертвою. Жінці вдалось втекти додому під ранок, коли гвалтівники втомились і позасинали.

Нові подробиці згвалтування у Кагарлику: жертва втекла додому під ранок

Про нові деталі резонансної справи повідомив адвокат постраждалої жінки Євген Мельниченко, пишуть Факти.

Знайомий (водій автомобіля “Опель”) сказав, що підвезе у відділ поліції, бо її начебто викликають. Наказав взяти паспорт. На неї уже чекав Микола (один із підозрюваних) і його молодший підлеглий, оперативник” – розповів правозахисник.

За його словами, поліцейські вживали алкоголь всю ніч, тому вранці жінка змогла втекти, поки ті спали.

Вони пили спиртні напої і примушували це робити потерпілу. Я так розумію, від випитого вони втомилися вже під ранок, і це дозволило жінці втекти із відділу поліції”.

Сама жінка поки зберігає мовчання та не виходить на вулицю. Цілком можливо, що вона ще не відійшла від страшних події тієї ночі.

загрузка...

Нагадаємо, у Київській області затримали двох поліцейських за підозрою у зґвалтуванні та побитті жінки-свідка та застосуванні фізичної сили до чоловіка у райвідділку поліції. Водночас, поліцейського-гвалтівника з Кагарлика захистила дружина.

Жінка, яку згвалтували поліцейські у Кагарлику, виховує 4-річну дитину з інвалідністю. Адвокат постраждалої розповів, що згвалтування – це помста за відмову в інтимі. Також відомо, що згвалтована в Кагарлику боїться, що її зроблять винною.

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...