Безробіття у Києві виросло на 43%, вакансій стало менше на 34%

13:15 17.04.2020

З 12 березня, від початку карантину, у Київському міському центрі зайнятості зареєструвалося 4 600 нових безробітних. Загалом з початку року кількість безробітних у столиці зросла на 45%. На сьогодні роботодавці подали до столичної служби понад 8 тисяч вакансій, що на 34% менше, ніж на відповідну дату минулого року.

Безробіття у Києві виросло на 43%, вакансій стало менше на 34%

Про це повідомляє директор Київського міського центру зайнятості Віктор Білич.

За його словами, на сьогодні кількість безробітних, зареєстрованих в столичній службі зайнятості, становить 13,5 тис. осіб, що на 4,9 тис. осіб або в 1,6 разів більше, ніж на відповідну дату минулого року.

Ситуація на ринку праці столиці змінилася. Безробіття зростає. Це в однаковій мірі стосується і представників малого та середнього бізнесу, великих підприємств. Що стосується офіційно зареєстрованих безробітних: якщо в докарантинний період, з 1 січня до 12 березня 2020 року, зростання їх чисельності у порівнянні з відповідним періодом минулого року склало лише 8%, то з 12 березня по 13 квітня включно таке зростання відбулось в 2,3 рази”, – наголосив керівник столичної служби зайнятості.

Серед безробітних, які перебувають на обліку в столичній службі зайнятості, переважають колишні працівники:

  • торгівлі (22%);
  • державного управління (13%);
  • фінансової та страхової діяльності (11%);
  • підприємств переробної промисловості (9%).

Порівняно з минулим роком чисельність колишніх працівників сфери тимчасового розміщення й організації харчування зросла майже втричі; будівництва – майже вдвічі; сфери надання різних послуг – в 1,9 разів; діяльності адміністративного та допоміжного обслуговування, торгівлі, сфери розваг та відпочинку – в 1,7 разів; підприємств переробної промисловості, транспорту та сфери державного управління й оборони – в півтора рази.

Читайте також: Новий підхід у житлобудуванні, за який київські архітектори отримали визнання індустрії

Нагадаємо, раніше прем’єр Денис Шмигаль заявив, що під час карантину кількість звернень до центрів зайнятості зросла в 10 разів.

Кияни можуть стати на облік у центрі зайнятості онлайн. 

Великий Київ у Google News

підписатися