З переходом та шумозахисним екраном: коли автівки їздитимуть новою ділянкою Великої Кільцевої

Автор: Марія Супрун
14:57 30.08

До кінця цього року місто планує відкрити автосполучення новою ділянкою Великої Кільцевої від проспекту Маршала Рокоссовського до вулиці Богатирської та транспортною розв’язкою на вулиці Богатирській.

З переходом та шумозахисним екраном: коли автівки їздитимуть новою ділянкою Великої Кільцевої

Про це мер Києва Віталій Кличко заявив під час перевірки робіт з будівництва об’єкту.

«Підрядники запевнили мене, що до кінця цього року ми зможемо відкрити цей важливий об’єкт і транспортне сполучення ним. Бо ми розуміємо, що без розбудови автошляхів навколо багатомільйонного міста ми не вирішимо проблеми великого навантаження на дороги в столиці. Уявіть, тільки за добу в Київ в’їжджає до 50 тисяч вантажних авто. Що негативно позначається на трафіку та екологічній ситуації в місті. І велика частина цього транспорту – транзитна», – наголосив Кличко.

У планах –  добудувати шляхопровід над залізничним переїздом і шляхопровід над вулицею Богатирською та з’їзди з нього.

На об’єкті прокладуть всі необхідні інженерні комунікації. Побудують великий підземний пішохідний перехід. Встановлять і великий шумозахисний екран, аби мешканці навколишніх будинків не відчували дискомфорту.

«Місто також розпочало ремонтні роботи на кількох ділянках Великої Кільцевої, які з балансу області нарешті передали на баланс столиці. Сьогодні активні роботи тривають ділянці від Одеської площі до вулиці Ватутіна. Десятиліттями там тільки «латали» ями. Тепер, у рамках капітального ремонту, ця частина «втомленої» дороги, фактично, відбудовується заново. А це – майже три кілометри шестисмугової дороги», – зазначив Кличко.

Нагадаємо, раніше урбаніст розкритикував проект київської обхідної дороги.

Великий Київ у Google News

підписатися