На мосту Патона демонтували гранітну опору освітлення. В соцмережах побачили “зраду” (ФОТО)

Автор: Володимир Хлєбников
21:36 14.11

Комунальники демонтували гранітну опору освітлення біля колони при в’їзді на міст Патона. Користувачі соцмереж стурбовані та припустили, що це може бути пов’язано із незадовільним станом шляхопроводу.

На мосту Патона демонтували гранітну опору освітлення. В соцмережах побачили “зраду” (ФОТО) Фото: Facebook Семена Широчина

Про демонтаж 14 листопада у себе в Facebook повідомив краєзнавець Семен Широчин.

“На мосту Патона демонтують гранітну опору освітлення”, – написав він, оприлюднивши дві світлини

На фото видно, що для демонтажу залучили кілька робочих та підіймальний кран.

Згодом він оприлюднив ще одне фото. На ньому видно, що принаймні одну опору демонтували:

У коментарях під дописом Широчина користувачі висловили припущення, що опори забирають на реставрацію. Втім, краєзнавець це заперечив, зазначивши, що він знав би про це.

Інші переконані, що демонтаж гранітних опор пов’язаний із незадовільним станом мосту.

Мешканці столиці сподіваються, що на знаменитому мості замість історичних деталей не встановлять сучасні й ненадійні елементи освітлення. 

Коментарів “Київавтодору” щодо демонтажу на мості Патона не надходило.

Нагадаємо, 11 листопада в мережі показали відео, як від моста Патона відвалюються шматки і падають у Дніпро. У “Київавтодорі” заявили, що ніякого обвалу не було – у воду з висоти нібито впали речі безпритульних, які живуть під мостом на теплотрасі.

Раніше мер Києва Віталій Кличко повідомив, що Києву бракує грошей на реконструкцію мосту Патона, яку експерти оцінюють у 500 мільйонів доларів. Міський голова зізнався, що молиться щоранку, “щоб із мостом Патона все було нормально”.

Великий Київ у Google News

підписатися