У “Київавтодорі” пояснили, що падало з мосту, за який молиться Кличко

Автор: Марія Супрун
15:32 12.11.2021

Днями в соцмережах з’явилося відео, як з моста Патона щось падає. Це сталося одразу після того, як мер столиці Віталій Кличко заявив, що щодня “молиться, щоб із мостом усе було нормально”. У “Київавтодорі” пояснили, що сталося з мостом.

У “Київавтодорі” пояснили, що падало з мосту, за який молиться Кличко

Як пояснили Сьогодні у комунальному підприємстві, ніякого обвалу не було. До того ж запису вже кілька днів чи навіть тижнів.

“Відео однозначно не нове, але такий інцидент справді був. Співробітниками КП “Київавтодорміст” встановлено, що у воду мосту впали речі безпритульних. Вони живуть під мостом Патона на теплотрасі. У воду впали речі безпритульних та каміння, яке вони принесли на теплотрасу, де обладнали своє житло. Конструкції від мосту Патона у воду не падали”, – розповіли комунальники.

Там додають, що співробітники КП “Київавтодорміст” регулярно просять безпритульних піти зі шляхопроводу, але вони не слухаються.

Влітку під мостом Патона на лівому березі Дніпра проживало кілька безпритульних, які облаштували там ціле міні-містечко. Мабуть, після настання холодів бездомні перебралися в тепле місце – теплотраса під мостом, де й облаштували нове житло.

Нагадаємо, Кличко обіцяє, що Подільський міст запрацює на Новий рік, а от за міст Патона він щоранку молиться.

Як повідомлялося, міст Патона не витримує навантажень, з нього щось сиплеться (ВІДЕО).

Великий Київ у Google News

підписатися