З Києва до Броварів за 36 хвилин: запустили сучасний електропотяг

Автор: Марія Супрун
23:10 05.09

На маршруті Київ-Ніжин запустили додатковий сучасний електропотяг. Він зупинятиметься в Броварах. Завдяки цьому з міста до столиці можна буде дістатись всього лише за 36 хвилин.

З Києва до Броварів за 36 хвилин: запустили сучасний електропотяг

Про це повідомив очільник Київської обласної державної адміністрації Василь Володін.

За його словами, електропотяг на маршруті Київ-Ніжин курсуватиме по буднях. З Броварів він відправлятиметься о 07:02 і прибуватиме в Київ на Північну платформу вже о 07:38. У зворотньому напрямку рушатиме зі столиці о 17:03 і прибуватиме в Бровари о 17:47. Вартість квитка – 15 грн.

Електропотяг обладнаний усіма зручностями для пасажирів. Зокрема йдеться про спеціальні місця та туалети для людей із інвалідністю, столики для пеленання малюків, тримачі для велосипедів тощо.

Переглянути графік руху потяга на маршруті Київ-Ніжин можна за посиланням.

«Значна частина жителів нашого регіону працює в Києві. Зранку та ввечері потік людей особливо великий. У рамках проекту City Express вдосконалюємо саме залізничне сполучення нашої області. Як показує практика, нашим жителям користуватись послугами залізниці набагато зручніше. По-перше, не потрібно витрачати час на автомобільні затори. По-друге, можна чітко планувати свій день», – констатував Володін.

Нагадаємо, у Києві тестують нову електричку для City Express: перші фото.

Великий Київ у Google News

підписатися