З Індії з любов’ю. Столичні митники знайшли “посилку” з діамантами, зазначеними як штучне каміння

16:59 16.01

Співробітники київської митниці виявили в міжнародному експрес-відправленні з Індії 23 незадекларовані діаманти.

З Індії з любов’ю. Столичні митники  знайшли “посилку” з діамантами, зазначеними як штучне каміння Фото: Facebook Київської митниці
Як   повідомляє  Київська митниця на своїй сторінці у Facebook, 23 діаманти виявлено  під час митної перевірки міжнародного експресвідправлення, яке прямувало з Індії на адресу вінничанина.
 
У декларації  “посилка” була названа як “декоративні/штучні камені” вартістю всього  2 500 індійських рупій (960 грн).  Але насправді ж в двох поліетиленових пакетиках знаходилися 23 безбарвні прозорі камінці, які детектор дорогоцінного каміння визначив як діаманти.
 
Пакетики з камінням були з  нанесеним маркуванням, характерним для позначення діамантів. Розмір діамантів від 2,8 до 3 мм.
 
Як інформують митники, українським митним законодавством передбачено, що товари, що переміщуються через митний кордон України у міжнародних поштових та експрес-відправленнях, підлягають письмовому декларуванню. Але в даному випадку в декларації не було  зазначено точних достовірних відомостей про товар.
 
Діаманти вилучено і складено протокол про порушення митних правил за ст.483 Митного кодексу України. Остаточний висновок щодо характеристик каменів надасть відповідна експертиза.
 
Нагадаємо, за період зимових святкувань столичними митниками було  вилучено золоті годинники з діамантами вартістю понад 1,5 млн грн, та золоті і срібні монети 1896-1924 років карбування.
 

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...