Столітній “рубль” та ROLEX з діамантами: Різдвяна контрабанда на Київській митниці

15:05 14.01

За період зимових святкувань столичними було митниками вилучено золоті годинники з діамантами вартістю понад 1,5 млн грн, та золоті і срібні монети 1896-1924 років карбування.

Столітній “рубль” та ROLEX з діамантами: Різдвяна контрабанда на Київській митниці

Про це повідомляє пресслужба Київської митниці у Facebook.

Так, в ручній поклажі пасажира, який прибув до України авіарейсом з Єревану, митники відшукали нові жіночі швейцарські наручні годинники “ROLEX” та “ULYSSE NARDIN”.

За допомогою детектору дорогоцінних каменів та аналізатору елементного складу експерти встановили, що годинники виготовлені з золота та оздоблені справжніми діамантами. Вартість таких аксесуарів, за даними спеціалізованих інтернет-сайтів, становить понад 1,5 млн грн.

Оскільки годинники ввозилися з порушенням митних правил, фахівці відомства вилучили коштовності до рішення суду.

А через аеропорт “Київ” до Кельну наша співвітчизниця намагалася вивезти інші коштовності – золоту монету “15 рублів” 1897 року, срібний “1 рубль” 1896 року (обидві монети – Російської імперії), а також срібний рубль 1924 року (СРСР)”, – розповідають працівники Київської митниці. 

Зазначається, що знахідку виявили у багажі пасажирки під час проведення процедури сканування.

Цікаво, що на ранті усіх знайдених монет зазначено вагу чистого золота та срібла.

Зі слів митників, на момент проходження митного громадянка не надала жодних дозвільних документів на право вивезення даних монет, які можуть становити культурну та історичну цінність. Письмової митної декларації порушниця також не заповнювала.

Стосовно громадянки було складено протокол про порушення митних правил. Монети вилучено до рішення суду, а відповідна експертиза повинна встановити їх цінність.

А тим часом столичні митники розповіли про найбільш екстравагантні спроби порушити митне законодавство у 2020 році.

Читайте також: Від Nike до LEGO: які бренди найчастіше намагаються ввезти як контрафакт

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...