З 35 пацієнтів 32 потребують додаткового кисню: ситуація у столичній лікарні

Автор: Любава Лисичкіна
22:40 17.09

Лікарі кажуть, що пацієнти зараз хворобу переносять важче, більшість із тих, що потрапляють до шпиталів, потребують кисневої підтримки.

З 35 пацієнтів 32 потребують додаткового кисню:  ситуація у столичній лікарні

Як  ідеться у сюжеті ТСН, у столиці в опорних лікарнях відкривають додаткові місця.  

У терапевтичному відділенні 4 клінічної лікарні – одного з чотирьох медзакладів столиці, які спеціалізуються на COVID-19, збільшилась кількість пацієнтів і госпіталізація.

” Пацієнти більш стали важчі. І госпіталізація збільшилась”, – каже завідувачка терапевтичним відділенням Київської міської клінічної лікарні №4 Людмила Родіонова. 

У терапевтичному відділені лікарні наразі 35 пацієнтів із них 32 потребують додаткового кисню. З усього відділення щеплення лише в однієї пацієнтки. За словами медика,  було проліковано 4 вакцинованих пацієнта, у них набагато легше протікає хвороба і немає   змін в легенях. 

Інтенсивну терапію заново відкрили під хворих на коронавірус місяць тому. 

“У нас було 9 ліжок-місць, додали ще 3 і розширюємо до 16”, – каже завідувач відділення анестезіології та інтенсивної терапії №2 Київської міської клінічної лікарні №4 Владислав Васіяров. 

 Місця додалися, але пацієнти хворіють довше. Якщо раніше хворі лікувались 14-15 днів, то зараз – 25-26. Спілкування з рідними лише через записки. 

До слова, пункт вакцинації в аеропорту «Бориспіль» припиняє роботу.

Великий Київ у Google News

підписатися