З 15 грудня до Польщі – за новими правилами: тільки вакцинації не вистачить

Автор: Любава Лисичкіна
00:19 09.12.2021

Міністерство охорони здоров’я Польщі прийняло рішення запровадити додаткові умови в’їзду для іноземців з-за меж Шенгенської зони.

З 15 грудня до Польщі – за новими правилами: тільки вакцинації не вистачить

Відповідне оновлення опублікували  на спеціальній мапі МЗС України щодо умов поїздок для українців.

 З 15 грудня особи, які прилітають до Польщі з-за меж Шенгенської зони, зобов’язані пред’явити негативний тест (ПЛР або антиген), зроблений не раніше ніж за 24 години до перетину кордону. Вимога тесту стосується і щеплених мандрівників.

Також мандрівники, незалежно від того, яким транспортним засобом вони прибувають (колективним, індивідуальним чи пішки), з 1 грудня підлягають 14-денному карантину, якщо вони не відповідають жодній із наступних умов:

  • пройшли повний курс вакцинації, і минуло 14 днів після отримання останньої дози вакцини (рахуючи від дня, наступного за днем щеплення), і проходження вакцинації підтверджено цифровим сертифікатом COVID ЄС або іншим документом польською або англійською мовою, що підтверджує щеплення вакциною, дозволеною в Європейському Союзі;
  • є дітьми до 12 років, які подорожують під опікою дорослих, щеплених проти COVID-19;
  • були заражені вірусом SARS-CoV-2 (одужали) не раніше ніж за 6 місяців до дня перетину кордону Польщі. Такі особи повинні пред’явити документ, що підтверджує факт захворювання, польською або англійською мовою, наприклад, європейський цифровий сертифікат вакцинації.

Відомо, що з 7 липня 2021 року всі пасажири, що прилітають до Польщі, мають перед вильотом заповнити карту місцезнаходження мандрівника (eKLP).

Нагадаємо, раніше Франція змінила правила в’їзду для українців.

Великий Київ у Google News

підписатися