Франція змінила правила в’їзду для українців

Автор: Тетяна Сененко
15:26 11.10

Франція визнала Україну країною «помаранчевої» карантинної зони через ситуацію зі зростанням захворюваності на Covid-19, хоча раніше ми були у «зеленому» списку. Так, для українських громадян почали діяти суворіші правила перетину французького кордону на в’їзд.

Франція змінила правила в’їзду для українців

Про це повідомила Держприкордонслужба.

В’їзд із територій «помаранчевої» зони до Франції здійснюється лише за умови нагальної потреби. Відвідати країну з туристичною метою українці, як і раніше, зможуть – але лише ті, які пройшли повну вакцинацію від коронавірусу.

Щоб підтвердити імунізацію, доведеться отримати ковід-сертифікат міжнародного зразка. Зазначимо, що не всі вакцини, які використовуються в Україні, придатні для такої поїздки.

Читайте також: В Албанію без ПЦР та вакцинації – зась: країна змінила правила в’їзду

Так, Франція визнає лише такі препарати:

*Pfizer/Comirnaty;
*Moderna;
*AstraZeneca/Vaxzevria/Covishield;
*Jansen/Johnson & Johnson (ця вакцина вимагає введення лише однієї, а не двох доз). 

«Червоними», згідно з індикаторами уряду Франції, є Афганістан, Бразилія, Коста-Ріка, Куба, Грузія, Іран, Мальдіви, Пакистан, Росія, Сейшельські острови, Сурінам і Туреччина.

Крім того, в Держприкордонній службі повідомили, що Велика Британія визнала українські сертифікати вакцинації і від 11 жовтня буде приймати громадян України, які пройшли повний курс препаратами Johnson and Johnson, AstraZeneca, Moderna і Pfizer. 

Нагадаємо, уряд Ізраїлю змінив порядок в’їзду іноземних громадян в країну. Згідно з новими правилами, вакциновані українці можуть перетнути кордон держави, однак їм все одно необхідно здати ПЛР-тест на коронавірус.

До слова, змінились також правила в’їзду до Чорногорії, вони стали жорсткішими

Великий Київ у Google News

підписатися