Ювелірний бренд оголосив про благодійний Sample Sale екслюзивних міні-сережок: їх “розметали” як гарячі пиріжки

Автор: Любава Лисичкіна
22:45 29.05

До Міжнародного дня захисту дітей ювеліри запустили благодійний розпродаж екслюзивних міні-сережок. Гроші підуть на проект, що опікується дітьми з ДЦП та ЕПІ.

Ювелірний бренд оголосив про благодійний Sample Sale екслюзивних міні-сережок: їх “розметали” як гарячі пиріжки
Світлодіодне освітлення

Як повідомили у Guzema Fine Jewelry, напередодні Міжнародного дня захисту дітей бренд запустив благодійний Sample sale, який став дебютним для команди. Це був благодійний розпродаж екслюзивних міні-сережок.

До асортименту увійшли грайливі мінісережки із жовтого та білого золота, виконані у наївних формах: тендітні серця, пір’їни, хрестики та кульки занурюють у спогади про наші перші прикраси та ностальгічно нагадують про миті дитинства.

Кожен виріб можна носити самостійно як моносережку або пірсинг, а також в парі. Особливістю розпродажу став випадковий вибір форми сережок для кожного замовлення – за умовами не можна було обрати конкретний дизайн сережки. Моносережка коштувала 950 грн, комплект сережок — 1900 грн

Не обійшлося і без сюрпризів: серед розмаїття прикрас є моделі з натуральними діамантами.

Мета Guzema Sample Sale — допомогти благодійному проєкту «ЯСПОНСОР», що опікується дітьми з ДЦП та ЕПІ. Організація складається з 204 мам, які вже понад рік залучають небайдужих людей та збирають кошти на ліки, реабілітацію, їжу та одяг для своїх підопічних. 

Продажі стартували сьогодні, 29 травня, об 11:00. і менше ніж за день бренд продав весь лімітований дроп міні-сережок.

До слова, метал, з якого зроблений новий київський міст «Хвиля» став чи не останньою продукцією, яку виготовляли на заводі «Азовсталь».

Великий Київ у Google News

підписатися