Її книга вціліла серед руїн: письменниця Люко Дашвар зустрілася з ірпінчанами

Автор: Любава Лисичкіна
19:40 26.10.2023

Під час зустрічі письменниці показали одну важливу книгу для Ірпеня. Це книга її авторства, яку власники зруйнованого росіянами житла знайшли цілою серед руїн свого будинку. Тепер це символ літературної Незламності Ірпеня.

Її книга вціліла серед руїн: письменниця Люко Дашвар зустрілася з ірпінчанами
Світлодіодне освітлення
Як розповів мер міста Олександр Маркушин, зустріч відбулася в міській бібліотеці.
 
Всі місця у залі були зайняті. Зовсім юні і дорослі мешканці Ірпінської громади захоплено слухали сучасну українську письменницю та сценаристку, авторку романів “Село не люди”, “Молоко з кров’ю”, “РАЙ.Центр” та володарку багатьох літературних премій Ірину Чернову, яку переважно впізнають за псевдонімом – Люко Дашвар.
Всіх бажаючих познайомитись з творчістю письменниці чекають в Ірпінській міській публічній бібліотеці за адресою – вул. Тараса Шевченка, 3А.
 
Довідково: 
Люко Дашвар – має дві вищі освіти. Одеський інститут легкої промисловості (інженер-механік), Академія державного управління при президентові України (магістр державного управління).

У журналістиці з 1986 року. Закінчила курси сценарної майстерності голлівудського професора Річарда Креволіна, курси сценарної майстерності.

З 1991 року – головний редактор херсонської молодіжної газети. Потім працювала головою комітету у справах преси і інформації херсонської облдержадміністрації. З 2001 року головний редактор газети «Селянська зоря». Деякий час працювала журналістом і редактором жіночих журналів.

З 2006 року займається тільки літературною діяльністю (написанням книг та сценаріїв серіалів)

Перший роман Люко Дашвар «Село не люди» – став лауреатом премії конкурсу «Коронація слова 2007». Наступний роман «Молоко з кров`ю» (або «Примха»), став дипломантом «Коронація слова 2008» та переможцем конкурсу «Книжка року БІ-БІ-СІ 2008».

Роман «Рай. Центр» став дипломантом конкурсу «Коронація слова 2009» у категорії «Вибір видавців».У 2010 вийшов роман «Мати все» – це розповідь про матір та її дітей, про вибір між родиною та коханням. У період з 2011 по 2012 р. р. авторка презентує трилогію «Биті є» — серія, що складається з трьох романів, кожен з яких описує подальше життя одного з трьох хлопців — героїв роману «РАЙ. Центр» — Макара, Макса та Гоцика.
 
 До слова, виставка World Press Photo 2023 відкриється в Національному музеї Тараса Шевченка.

 

 

Великий Київ у Google News

підписатися