«Євросолідарність» збирає підписи за проведення засідання Ради щодо ТСК по «вагнерівцях»

Автор: Марія Супрун
15:52 16.07

Фракція «Європейська Солідарність» збирає підписи за проведення позачергового засідання парламенту для голосування за проект постанови щодо ТСК по «вагнерівцях».

«Євросолідарність» збирає підписи за проведення засідання Ради щодо ТСК по «вагнерівцях»

 Про це на брифінгу повідомив п’ятий Президент, лідер партії «Європейська Солідарність» Петро Порошенко. Він наголосив, що головне у цьому розслідуванні – гарантувати безпеку українським розвідникам, які брали участь у спецоперації із затримання бойовиків російської ПВК Вагнера.

За словами Порошенка, відсутність «вагнергейту» у предметі відання утвореної за командою з Банкової комісії від монобільшості та ОПЗЖ перетворює її на «димову завісу» для приховування злочину у вищих владних кабінетах. Окрім того, це наражає на небезпеку подальших переслідувань свідків – учасників спецоперації з боку чинної влади, пояснює Порошенко.

«Майже рік Зеленський, керівник його Офісу Єрмак брехали українцям, брехали всьому світові про те, що цієї операції не існувало. Під тиском журналістів, громадських діячів, ветеранів, волонтерів, під тиском опозиційних політиків, які в тому числі розкрили деталі і дали свідчення в цій ганебній справі Зеленський вимушений був під час інтерв’ю на каналі Коломойського-Зеленського 1+1 визнати де-факто – це була явка з повинною, – що ця операція мала місце», – нагадав Порошенко.

Порошенко нагадав, що фракції «Європейської Солідарності», «Голосу» і «Батьківщини» відкликали своїх представників із ТСК, утвореної монобільшістю та ОПЗЖ. Вчора три фракції зареєстрували проект Постанови, якою справа ПВК Вагнера вноситься до предмету відання ТСК – однак вона так і не була проголосована в залі, повідомив Петро Порошенко.

«Фракція прийняла рішення отримання підписних листів в секретаріаті Верховної Ради для того, щоб зібрати підписи на позачергове засідання. Чому це так важливо? Тому що мова йде про імідж нашої держави. Наше завдання – отримати підписні листи. Або змінити предмет розслідування комісії, або створити нову комісію. Наше завдання – притягти до відповідальності «кротів» і злочинців, які руйнують національну безпеку України. Як буде створена ця комісія, ми готові взяти у ній участь», – наголошує п’ятий Президент.

Нагадаємо, раніше Порошенко різко висловився щодо чинної комісії – у ТСК по «вагнерівцям» не вистачає Путіна з Лукашенком

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...