“Євросолідарність” допомагає медикам, військовим та малозахищеним, поки влада бездіє – Марина Порошенко

Автор: Галина Ворона
17:11 07.06

Фонд Порошенка, “Європейська Солідарність”, “Справа Громад” та волонтери, розуміючи низьку спроможність центральної влади, об’єднавши зусилля самотужки допомагають медикам, які протистоять пандемії коронавірусу.

“Євросолідарність” допомагає медикам, військовим та малозахищеним, поки влада бездіє – Марина Порошенко

На цьому наголосила лідерка “ЄС” у Києві Марина Порошенко під час з’їзду партії.

Як і в 2014-му році ми об’єднали свої зусилля з тисячами волонтерів та благодійників, стали на захист медичних працівників, хворих на ковід та соціально-незахищених громадян, спрямувавши на порятунок життя українців сотні мільйонів гривень”, – зазначила Марина Порошенко.

За її словами, лікарям допомагають засобами індивідуального захисту – захисними костюмами, противірусними окулярами, масками, які сотнями тисяч регулярно завозили в Україну.

Але пріоритетом роботи нашої команди було налагодити вітчизняне виробництво захисних костюмів, щоб не тільки забезпечити наших лікарів захистом за кращими європейським стандартами, а створити в України нові робочі місця. Саме таке виробництво ми запустили в Чернігові”, – розповіла політикиня.

Вона нагадала, що Фонд Порошенка, “Європейська Солідарність”, “Справа Громад” та волонтери впродовж епідемії забезпечують медзаклади, які лікують хворих на коронавірус, необхідним обладнанням – апаратами штучної вентиляції легень, рентген-апаратами, пульсоксіметрами та тест-системами для виявлення коронавірусу.

Крім того, розповідає Марина Порошенко, в останню хвилю пандемії до опорних лікарень України передали сотні кисневих концентраторів для допомоги тим пацієнтам, які без апарата не можуть дихати.

Не залишили, за її словами, і тих, хто через пандемію опинився у скрутному становищі.

Упродовж цілого року в нашому офісі збираються волонтери й актівісти громадської організації «Справа Громад», Фонду Порошенка, Європейської Солідарності та нашої молодіжки й формують набори з продуктами першої необхідності для пенсіонерів, осіб з інвалідністю та багатодітних родин. За цей час десятки тисяч наборів було сформовано та передано соціально-незахищеним громадянам з різних куточків України”, – зазначила лідерка столичної “ЄС”.

Вона додала, що чимало уваги Фонд Порошенка, “ЄС” та волонтери приділяють українським захисникам. Так, лише протягом 2015 -2019 років на благодійність та підтримку української армії нами було спрямовано понад 1,5 мільярди гривень.

Наприкінці травня ми передали на передову батальйонний комплект системи відеоспостереження. Це – саме те обладнання, яке служитиме “очима” нашим захисникам, а значить – збереже не одне життя”, – нагадала Марина Порошенко.

Вона також подякувала однодумцям, а це майже півтори тисячі громадян, які лише за останні кілька днів перерахували від 9 до 50 000 гривень особистих коштів для закупівлі другого батальйонного комплексу відеоспостереження для Десятої гірсько-штурмової бригади на фронті. Обладнання вже найближчими днями зможуть передати нашим захисникам.

“Допомагати і захищати” – було і залишається не просто гаслом нашої команди. Це наше щоденне життя, бо ми завжди там, де найважче і завжди з тими, кому не все одно. А коли ми разом – ніхто і ніщо не зможе нас здолати, тому що ми і є Україна!” – підсумувала Марина Порошенко.

Читайте також: Маємо стратегію, як реалізувати потенціал України на всі 100% – Порошенко на з’їзді партії

Нагадаємо, сьогодні в Києві на Арт-Заводі Платформа проходить з’їзд партії «Європейська Солідарність».

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...