Маємо стратегію, як реалізувати потенціал України на всі 100% – Порошенко на з’їзді партії

Автор: Марія Супрун
15:51 07.06

«Європейська Солідарність» має чіткий план розбудови успішної, європейської демократичної України.

Маємо стратегію, як реалізувати потенціал України на всі 100% – Порошенко на з’їзді партії

Про це заявив лідер партії, п’ятий президент України Петро Порошенко під час виступу на з’їзді партії, що проходив на Арт-заводі Платформа в Києві.

Порошенко наголосив – настав час думати про те, хто, коли і як зможе подолати наслідки некомпетентного бездарного урядування зелених невігласів і повернути країну до нормальності, реалізувати потенціал України на всі сто відсотків.

«Нам потрібен реальний рух вперед, який ми продемонстрували протягом 5 років нашої каденції. Наше з вами завдання – не тягнучи ковдру на себе, об’єднавшись з нашими партнерами по демократичному колу, сформувати потужну коаліцію опозиційних проєвропейських сил, яка поверне країні професійну владу, врятує Україну від хаосу, некомпетентності і дилетантизму. У нас є план, який будується на нашій програмі, на нашій стратегії, – чіткій, прогнозованій і передбачуваній», – зазначає Порошенко. 

Порошенко закликав партійців бути уважнішими до соціальних проблем українців. «Європейська Солідарність» пропонує як мінімум трирічний мораторій на нові податки, за винятком податку на виведений капітал як драйвера для економічного зростання.

Низькі податки, їхнє просте адміністрування, подальше зменшення регуляторного тиску на бізнес,  компактна бюрократія, гарантія прав власності і чесний суд  – рецепт розбудови сучасної креативної  вільної економіки і соціальної держави, вважає лідер «Європейської Солідарності».  

«Всю країну цікавить питання миру. Наша команда неодноразово наголошувала на тому, що слід зробити насамперед. По-перше, відновити зусилля з метою ухвалення «дорожньої карти» Мінська, який залишається основою для врегулювання. Його критики за два роки нічого іншого не придумали. Ця дорожня карта має передбачати чітку послідовність кроків. Спочатку досягнення безпеки, і лише потім – політичні питання. По-друге, це питання про миротворців ООН на основі мандату Радбезу ООН на всій окупованій території Донбасу», – наголошує Порошенко.

Також лідер «ЄС» додав, що 2021 рік – перший з чотирнадцятого року, коли витрати на армію не збільшили.

«Грошове забезпечення військовим востаннє піднімали два роки тому ще моїм рішенням.  Хіба не зрозуміло, що давно настав час його збільшити? І це теж частина нашого плану і наша вимога до влади – належним чином оцінювати ратну працю, в якій воїни щодня ризикують своїм життям», – зазначив Порошенко.

Нагадаємо, сьогодні в Києві на Арт-Заводі Платформа проходить з’їзд партії «Європейська Солідарність».

Великий Київ у Google News

підписатися
загрузка...