Європейський Союз: Контрабанда пожирає можливості України

21:25 10.02.2021

У Європейському Союзі жорстко заявили, що наразі коренем корупції в Україні є митниця і саме контрабанда “пожирає можливості України“.

Європейський Союз: Контрабанда пожирає можливості України
Світлодіодне освітлення

 На цьому наголосила парламентарка від “Європейської Солідарності“ Ірина Геращенко у прямому ефірі   “5 каналу“. 

Вона нагадала, що прем‘єр-міністр України Денис Шмигаль зараз знаходиться у Брюсселі, й навіть у часи президента-втікача Януковича Європейський Союз не дозволяв собі так жорстко критикувати Україну. 

“Як людина, яка дуже довго відстежує Європейські інституції, хочу абсолютно відповідально заявити, що давно не читала такої жорсткої заяви Європейського Союзу, де вже не залишилось каменя на камені від дипломатії. Де сказано про те, що в Україні корупція буйним квітом квітне. І вперше у подібній заяві навіть вказані корені корупції – зокрема, акцентовано увагу на митниці, на томущо, що контрабанда сьогодні пожирає українські можливості“, – пояснила вона.

Нардепка наголосила, що Європейський Союз “тиче носом“ чинну українську владу у її корупційні оборудки. 

“Хочу нагадати про борди Зеленського: “Кінець епохи корупції“. Вибачте, будь ласка, при Януковичі не було таких заяв. Не було подібних заяв Європейського Союзу, що корупція не просто цвіте, а вже носом вас тичать стосовно того, що відбувається у вас на митниці“, – наголосила Геращенко.

Нагадаємо, «Європейська Солідарність» ініціює ухвалення низки нормативних актів, які спрямовані на боротьбу з російською пропагандою та протидію колабораціонізму. 

Також, сьогодні відбувся робочий  візит прем’єр-міністра  Дениса Шмигаль до Бельгії.  Під час візиту Шмигаль підкреслив: Україна очікує, що засідання Ради асоціації забезпечить прогрес у подальшому розвитку економічної інтеграції України до ЄС. 

 

Великий Київ у Google News

підписатися